לשיחת חינם

מסלול תואר שני במנהל עסקים
עם התמחות בניהול השיווק

הסביבה בה פועלים ארגונים כיום הינה סביבה תחרותית בה מתחוללים שינויים מהירים ודרמטיים. בסביבה השיווקית העמוסה, טכנולוגיות חדשות משנות את חוקי המשחק וטרנדים חדשים הופכים מהר מאוד לישנים. הסביבה השיווקית כוללת מרכיבים רבים המשפיעים על הארגון ועל יכולתו של הארגון לשמור על חוסנו לאורך זמן.

בסביבה תחרותית ודינאמית, ארגונים נדרשים להוביל את החברה אל מול התחרות ותוך התמודדות ראויה עם השינויים. לניהול השיווק תפקיד מרכזי בתהליך זה.

במסגרת ההתמחות ירכשו הסטודנטים שיטות וכלים לניהול השיווק בארגון, תוך שימת דגש על החשיבות האסטרטגית של ניהול השיווק. במסגרת הקורסים השונים, ילמדו הסטודנטים מושגי ליבה בניהול השיווק, יוצגו התיאוריות והגישות המרכזיות בתחום, יידונו  האתגרים, הדילמות והבעיות ויוצג ארגז הכלים המותאם להובלת מהלכים שיווקיים ואסטרטגיים אפקטיביים. הידע והכלים יעצימו את יכולות ניהול השיווק של הסטודנטים בביצוע עבודתם ותפקידיהם.

למי מיועד תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול השיווק

ההתמחות בניהול השיווק נועדה לשמש מסגרת מעמיקה להקניית הידע והכלים העדכניים והמשמעותיים לעוסקים בתחומי ניהול השיווק, הן בהיבט התיאורטי והן בהיבט היישומי.

תארי פלוס במסגרת ההתמחות בניהול השיווק

לימודי תעודה בשילוב עם התואר שנותנים יתרון בשוק העבודה

בתוכנית ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: הפסיכולוגיה של הצרכן, להיות סמנכ"ל שיווק, פרסונליזציה וניהול חוויית לקוח, העתיד של המטאוורס, קמעונאות במאה ה- 21.

קראו עוד

מטרת התוכנית להקנות את הכלים והיכולות לניהול אסטרטגי של פלטפורמת המכירות המקוונות המתאימה לצרכי החברה.

בשיתוף חברת מרקורי

קראו עוד

פונקציית השיווק הופכת חשובה יותר ויותר בפעילותו של כל ארגון ובהובלתו של כל ארגון להתפתחות, צמיחה והצלחה.

בתוכנית ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: ניהול טרנספורמציה דיגיטלית, ניהול מדיה וניהול קהילות, העולם מחר - כלים לניתוח התפתחויות טכנולוגיות המעצבות מחדש את המציאות

קראו עוד

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.