לשיחת חינם

תואר פלוס בניהול משאבי אנוש

מה תלמדו במסגרת התעודה

מטרת הקורס היא להציג בפני הסטודנטים עקרונות ומושגים מרכזיים בתחום ניהול משאבי האנוש בארגון. מטרה נוספת היא לתת בידי הסטודנט כלים בסיסיים ליישום העקרונות והמושגים הנדונים בקורס, תוך ניתוח בעיות/מצבים הקשורים לפרקטיקות משאבי אנוש בארגון ומתן מענה הולם מפרספקטיבה ניהולית ומקצועית.

במהלך הקורס ילמדו הסטודנטים מושגי יסוד בתחום המשאב האנושי בארגון בכלל וניהולו בפרט. במסגרת הקורס, יוצגו נושאי הפעילות השונים הכרוכים בניהול משאבי אנוש תוך שימת דגש על החשיבות האסטרטגית של פונקציית משאבי אנוש בניהול הכולל של הארגון. בנוסף, תוצגנה בקורס התפיסות והטכניקות העיקריות המשמשות את העוסקים בתחום. בין היתר יעסוק הקורס בנושאי ליבה בתחום כגון גיוס, מיון, הדרכה, הערכת עובדים, קידום, תגמול עובדים ועוד.

עם סיום הקורס בהצלחה יוכלו הסטודנטים:

  • להכיר ולהבין מושגי יסוד בתחומי הליבה של ניהול המשאב האנושי בארגון.
  • להכיר ולהבין את גישות הניהול השונות של פונקציית משאבי אנוש בארגונים מסוגים שונים, בעלי מטרות, אסטרטגיות ומטרות שונות ומגוונות.
  • להכיר פרקטיקות וטכניקות יישומיות בניהול משאבי אנוש בעידן המודרני על נגזרותיו.
  • לפתח חשיבה ביקורתית בהתייחס לפרקטיקות ניהול משאבי אנוש בארגונים שונים.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.