לשיחת חינם

לימודי ערב במסלול הדו חוגי במנהל עסקים ומערכות מידע ניהוליות

גמישות, דינמיות ותוכנית לימודים מאפשרת

התואר הראשון (B.A) במנהל עסקים ומערכות מידע ניהוליות במתכונת דו-חוגית, פותח על-ידי מיטב המומחים במטרה להקנות ידע רלוונטי, יישומי ונחוץ, הן למי שמעוניין לנהל בהצלחה ארגונים טכנולוגיים, הן למי שמעוניין להמשיך ללמוד תארים מתקדמים במגוון רחב של תחומים והן למי שכבר מבין שהבסיס ליזמות וחדשנות מקורו בסינרגיה של תחומי ידע.

*ניתן לשלב לימודי תואר שני במנהל עסקים תוך כדי שנת הלימודים האחרונה בתואר הראשון.

למי מתאים ללמוד תואר במנהל עסקים בלימודי ערב?

  • אנשים שמפתחים קריירה או שפשוט עובדים בשעות הבוקר
  • אנשים שחשוב להם למצוא עבודה משמעותית במשרה מלאה ולא “עבודה סטודנטיאלית”
  • “טיפוסים של לילה” שמעדיפים ללמוד בשעות הערב ולא בשעות הבוקר
  • אנשים שצריכים דינמיות בתוכנית הלימודים

מה לומדים בתואר ראשון דו-חוגי במנהל עסקים ומערכות מידע ניהוליות?

בעולם ניהול העסקים הדינמי, קיימת דרישה, שרק הולכת וגוברת, למנהלים בעלי ידע רחב ורב מערכתי ובעיקר בענף ההייטק הרותח.
בימינו, כבר לא מספיק להיות בקיא רק בתחום מסויים, וכדי לבנות קריירה מוצלחת ומשמעותית, חייבים לרכוש מיומנויות וכישורים רבים ומגוונים משלל תחומים ופרספקטיבות.

תוכנית הלימודים מורכבת מקורסי חובה ותשתית, המהווים בסיס לעולמות הניהול העסקי והטכנולוגי, ומקורסי בחירה בתחומי ידע מגוונים ומשלימים, המאפשרים גמישות והתאמה אישית לרצונותיו ושאיפותיו של כל סטודנט.

לתוכנית הלימודים לתואר ראשון דו-חוגי במנהל עסקים ומערכות מידע ניהוליות

peres plus magazine - לימודי תעודה מתקדמים בשילוב עם התואר

במסגרת התעודה תכירו את מערכות  ה-ERP של חברת SAP העולמית ובישראל ואת השימושים בהן. תקבלו כלים מתקדמים לשימוש במערכות, יישום תהליכים ואינטגרציה בין המודולים השונים.

*המסלול יפתח החל משנת הלימודים תשפ"ה ותוצע לסטודנטים שילמדו החל ממחזור זה.

קראו עוד

בימים אלו על רקע משבר הקורונה נושא ההתנהלות המשפחתית הפיננסית הנכונה הוא בעל חשיבות עצומה. ניהול כלכלת המשפחה הופך בשנים האחרונות להיות יותר מקצועי ומתוחכם, תוך שהוא מאמץ כלים ומושגים מהעולם העסקי.

קראו עוד

התכנית הבינלאומית למכירות ITS היא תכנית משותפת למרכז האקדמי פרס ולחברת אינארינו, הנושאת את שמו של אנטוני אינארינו, גורו מכירות מהמובילים בעולם המשמש יועץ לחברות בינלאומיות רבות.

קראו עוד

מרכיב חשוב בתהליך השיווק הוא הזיהוי של צרכי הלקוח וביצוע מכירה, הקורס מתמקד במסחר האקטרוני בעולם החדש.

קראו עוד

מה עושים עם תואר ראשון דו-חוגי במנהל עסקים ומערכות מידע ניהוליות?

בוגרי התואר הראשון הדו חוגי במנהל עסקים ומערכות מידע ניהוליות, יכולים להשתלב בתפקידי ניהול וייעוץ בארגונים טכנולוגיים ובחברות הייטק.

בנוסף, התואר מיועד ל:
מי שעובדים בארגונים וחברות, ומעוניינים להתקדם במקום עבודתם
מי ששואפים להיות יזמים ואנשי עסקים

סטודנטים ובוגרי לימודי ערב לתואר ראשון דו-חוגי במנהל עסקים ומערכות מידע ניהוליות

רמת הלימוד בתואר גבוהה מאוד. עם הידע שרכשתי אני יכולה להתחיל כבר עכשיו לעבוד בתחום ולצבור ניסיון משמעותי.

testimonial ג'סיקה מרצין

ג'סיקה מרצין - בוגרת תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות, המרכז האקדמי פרס

ג'סיקה מרצין

בוגרת תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות

לכל הסיפורים
אייקון תנאי קבלה

תנאי קבלה

יתקבלו לתכנית מועמדים העונים על התנאים הבאים:

  •  זכאות לתעודת בגרות בממוצע משוקלל של 90 לפחות עם ציון במתמטיקה של 75 לפחות ב-5 יח”ל או ציון של 85 לפחות ב- 4 יח”ל – קבלה מן המניין.
  • בעלי ממוצע בגרות הנע בין 75 ל- 89, יוכלו להתקבל על תנאי וידרשו בהשגת ממוצע של 70 לפחות בשנה א’.
  • מועמדים שלא עומדים בתנאי המתמטיקה נדרשים לעבור מכינה קדם אקדמית ייעודית במתמטיקה. פטור במתמטיקה יינתן ע”ס: ציון 120 ומעלה בפרק חשיבה כמותית בבחינה הפסיכומטרית שהושג ב- 10 השנים האחרונות ולפחות 4 יח”ל במתמטיקה. או לימודים אקדמיים מקבילים או עולים בהיקפם בתחום המתמטיקה אשר נלמדו ב-10 השנים האחרונות.
  • נרשם מעל גיל 30, אשר אינו זכאי לבגרות, חייב במכינה 30+. בנוסף במידה ולא יעמוד בציון הנדרש בבגרות במתמטיקה, ידרש בביצוע מכינה במתמטיקה.

שאלות ותשובות

לימודי ערב הם לימודים אקדמיים או מקצועיים המתקיימים בשעות הערב, בדרך כלל אחרי שעות העבודה, ומיועדים בעיקר לאנשים עובדים. 

בדומה ללימודי בוקר, הלימודים אורכים שלוש שנים שבסופם יוצאים עם תואר ותעודה מקצועית במסגרת “תואר פלוס” 

כרגע, ועד הודעה חדשה בנושא, הלימודים מתקיימים במתכונת משולבת: אפשר ללמוד באפן פרונטלי בקמפוס או בלמידה מקוונת – לבחירתו של הסטודנט (למעט בקורסים ספציפיים).
למידע מלא השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם.

יום א’| 22:30-16:45

יום ג’ | 22:30-16:45

יום ו’ | 14:30-08:00 יום לימוד מקוון

בטח! במרכז האקדמי פרס ישנה יחידה הנקראת – “היחידה לפיתוח קריירה”, המכינה את הסטודנטים לראיונות עבודה, כתיבת קורות חיים עם יועצות היחידה לפיתוח קריירה, בנוסף מפעילה היחידה ירידי תעסוקה עם חברות המובילות במשק לגיוס עובדים.

אכן, רוב הסטודנטים שלנו משלבים בהצלחה לימודים ועבודה כך שאפשר לצבור ניסיון מעשי כבר בזמן הלימודים.

התואר הראשון הדו-חוגי במנהל עסקים ומערכות מידע ניהוליות הינו תואר יחודי המשלב במסגרת לימודים אחת את הידע והכלים הנדרשים לכל מנהל לצד הבנה מעמיקה של העולם הטכנולוגי המניע את המשק. שילוב זה מעניק יתרון משמעותי למנהל, בהשתלבות בתפקידי מפתח בעולם הטכנולוגי, הדורשים ידע ומיומנויות רב תחומיות.

במסגרת התוכנית ילמדו הסטודנטים שלל כלים ומיומנויות, וירכשו ידע נרחב במתכונת דו-חוגית, אשר ישמשו אותם בבניית היסודות האיתנים והמצמיחים, ליצירת קריירת הניהול שלהם. בין היתר, ילמדו את התחומים המרתקים הבאים: שיווק, מימון וחשבונאות, תכנות, מערכות מידע, יזמות, משפט, סייבר, אתיקה ועוד.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.