מדברים קריירה

מדברים קריירה

מה קורה רגע אחרי סיום התואר? רובנו נרשמים ללימודים אקדמיים כדי להתחיל או כדי לקדם את הקריירה המקצועית שלנו. ואכן, במשך עשרות שנים הקשר בין קריירה משגשגת לבין לימודים אקדמיים היה ברור וחד משמעי.

כיום, בעידן השוק הגלובלי והיזמות הזעירה, ברור שתואר ראשון לבדו אינו מספיק. השוק מוצף במועמדים איכותיים, ומי שרוצים להתקדם חייבים להוסיף לשורת התואר בקורות החיים גם ניסיון מעשי, כזה שילכוד את עיני המעסיקים. לכן, חשוב לבחור במוסד אקדמי שמאפשר השגת ניסיון מעשי ונגיעה ממשית בעולם הקריירה כבר תוך כדי הלימודים.

מה לעשות אחרי התואר

 

מסלול החברות והיחידה לפיתוח קריירה: תפיסה מעשית לאורך כל הדרך

במרכז האקדמי פרס הנגיעות הממשיות בעולם התעסוקה, כמו גם החלק היישומי בלימודים האקדמיים, משולבים בתוך הלימודים עצמם לאורך כל שנות התואר.

כך, למשל, במסגרת "מסלול החברות", בנו ארגונים, עסקים ומותגים מובילים במשק הישראלי קורסים אקדמיים המועברים במסגרת התארים השונים. כך גם לגבי מסלול "תואר פלוס", המאפשר לימודי תעודה מעשיים תוך כדי הלימודים לתואר.

חוד החנית של התפיסה המעשית במרכז האקדמי פרס נמצא ביחידה לפיתוח קריירה. היחידה ביססה את מעמדה כמי שמסייעת לסטודנטים לרכוש את כל הכלים הנדרשים כדי לפתח קריירה משמעותית, עוד בזמן הלימודים.

היחידה לפיתוח קריירה פועלת בשלושה ערוצים עיקריים: יצירת מאגר משרות רלוונטי, המתעדכן באופן קבוע, פגישות ייעוץ אישיות וסדנאות הרלוונטיות לחיפוש עבודה ולפיתוח קריירה. להמשך קריאה…

מרכז רעות

 

מדברים קריירה: הקניית ידע וכלים לסטודנטים ולבוגרים

המרכז האקדמי פרס אף מפיק מדריכים מקצועיים הנוגעים לתהליך חיפוש עבודה וניהול קריירה. בין השאר יכולים הסטודנטים ללמוד על ניסוח קורות חיים, בניית תדמית אישית, הקמת וניהול פרופיל לינקדאין, הכנה לראיונות עבודה, עבודה בנטוורקינג ועוד.

המרכז האקדמי פרס רואה בבוגריו נכס חשוב, ואלה ממשיכים לשמור על קשר הדוק איתו ולהתחבר אל הסטודנטים. כך, למשל, נערכים ראיונות עם בוגרים של המרכז האקדמי פרס שהשתלבו במשרות משפיעות במשק, ואלה מעניקים טיפים מקצועיים לסטודנטים המעוניינים להשתלב במסלולי קריירה דומים.

ככלל, המרכז האקדמי פרס מעניק מעטפת כוללת לחיים שאחרי התואר, מעטפת היוצרת בסיס לקריירה שאפשר להתאהב בה. להמשך קריאה…