מה תלמדו במסגרת התעודה
הקורס מכשיר ומלמד את הסטודנטים לנתח ולקבל החלטות אסטרטגיות הנוגעות לתחום המכירות הגלובאליות והפיתוח העסקי בעולם משתנה. מעבר למטרה הברורה של הקניית מיומנויות וידע מקצועי, הקורס מטפח את יכולת החשיבה, הסקרנות, הסינתזה והניתוח הביקורתי.
במסגרת הקורס הסטודנטים נדרשים לנתח סיטואציות עסקיות אמיתיות, לעבד אינפורמציה, לנתח מידע להתוות כיוון אסטרטגי למכירה ולהגיע להחלטה. כל שיעור מתמקד בסוגיה מהעולם העסקי, נערך דיון, עולות שאלות שמעוררות חקר וביקורתיות, הסטודנטים נדרשים לברור בין עיקר לטפל ולקבל החלטה מושכלת.
עם סיום הקורס בהצלחה:
- ידעו כיצד לנתח סיטואציות עסקיות שונות, לקבל החלטות אסטרטגיות שעושות את ההבדל בין הישרדות לניצחון.
- יכירו מגוון רחב של אסטרטגיות פעולה ומכירה בהן חברות גלובאליות עושות שימוש.
- ידעו כיצד לאתר מידע, לעבד את האינפורמציה, לנתח ולהחליט מהי האסטרטגיה הנכונה לפעולה (בהתאם לסיטואציות השונות).
- ידעו כיצד לפתח תוכנית פעולה ולתמוך בבחירות שלהם.