לשיחת חינם

מסלול תואר ראשון במנהל עסקים
עם התמחות בשיווק

תחום השיווק הוא בעל חשיבות מרכזית לעסקים, החל משלבי התכנון האסטרטגי וגיבוש המוצר ועד להפצתו בשוק וניהול קשר בין העסק ללקוחותיו. שיווק מערב הבנת צרכי הלקוחות, חקר והבנת השוק והמתחרים, גיבוש מוצר ומדיניות שיווקית, גיבוש יעדים, ותגובה מתאימה לשינויים בשוק.

ההתמחות השיווק תעסוק בהעמקת הידע בתחומים אלו, עם דגש על יישומים עדכניים ורלוונטיים לעולם העסקים המודרני. הסטודנטים יחשפו לתאוריות ואסטרטגיות שיווקיות שהן מרכיב חשוב בפעילותה והצלחתה של החברה. מגוון הקורסים בתחום זה כולל קורסים בהתנהגות צרכנים, תקשורת שיווקית, יזמות, שיווק דיגיטלי, ניהול מותגים ניהול מכירות, מסחר אלקטרוני ועוד.

למי מיועד תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק

למי שמעוניין להיכנס לעולם השיווק והפרסום ולהתברג בחברות גדולות ובחברות הייטק, בתפקידי מטה כגון מנהלי שיווק, מנהלי יחסי ציבור, מנהלי תקשורת שיווקית, מנהלי מוצר או מותג, סמנכ”ליות שיווק, מנהלים בכירים בענף הפרסום ואנליסטים שיווקיים.

 

מה תלמדו בהתמחות בשיווק

מטרת הקורס הינה להקנות לסטודנטים מושגי יסוד וכלי ניתוח בסיסים בכלכלה. במהלך הקורס יבחן מערך השיקולים של היחידות הכלכליות המרכיבות את הכלכלה, תחת המסגרת של כוחות הביקוש וההיצע. תוך שימת דגש על עקרונות הניתוח השולי והבנת מושגי היסוד החשובים.

בעולם העבודה החדש, התוכן הוא המלך. השיווק עבר להיות כמעט רק שיווק באמצעות תוכן, הלמידה
מבוססת תוכן, התקשורת שלנו מורכבת ממסרים כתובים, ההשפעה מיוצרת באמצעות תוכן ואפילו
מיתוג של חברות נעשה ע”י תוכן.
בקורס זה, יקבלו הסטודנטים הצצה לעולם המרתק של התוכן הדיגיטלי, השפעותיו על חיינו, וכלים
לשימוש בתוכן כדי לשווק, ליזום, להניע אנשים לפעולה, למידה והתפתחות אישית ומקצועית. הם יקבלו
כלים לכתיבה אפקטיבית, שיווקית, מקצועית.

מרכיב חשוב בתהליך השיווק הוא הזיהוי של צרכי הלקוח וביצוע מכירה. משבר הקורונה האיץ
תהליכים טבעיים בהם חלק מהותי מפעילות השיווק והמכירות עובר לאינטרנט בדמות מסחר
אלקטרוני הידוע בשם e-Commerce . מהפכת המסחר האלקטרוני מציגה פלטפורמות
טכנולוגיות חדשות והזדמנויות עסקיות, ובעקבותיה חברות וארגונים נדרשים לבצע
התאמות המשלבות שיטות מכירות קלאסיות עם שימוש במסחר אלקטרוני.
הקורס ניהול מסחר אלקטרוני מתמקד במודלים ותאוריות מעולם ה MarketPlaces ומקנה –
כלים מעשיים יישומיים הן בתהליכי ההקמה והמכירה של חנויות בזירות מסחר )דוגמת אמזון או
איביי( והן בתהליכי הניהול והאסטרטגיה של חנויות ופלטפורמת המסחר האלקטרוני.

ענף ה – eCommerce צמח בקצב מסחרר בעקבות הקורונה. מהפכת המסחר האלקטרוני מציגה
פלטפורמות טכנולוגיות חדשות והזדמנויות עסקיות, ובעקבותיה חברות וארגונים נדרשים לבצע
התאמות המשלבות שיטות מכירות קלאסיות עם שימוש במסחר אלקטרוני. תכנית מנהלי
eCommerce של המרכז האקדמי פרס בשיתוף חברת מרקורי מציעה מסגרת לימודית מקיפה,
ראשונה מסוגה באקדמיה, שתכשיר מנהלי eCommerce ותעניק לבוגרי התכנית כלים מעשיים
לתכנון, הקמה וניהול של מערך מכירות מקוון בשילוב חשיבה אסטרטגית מעמיקה. 

תארי פלוס במסגרת ההתמחות בשיווק

לימודי תעודה בשילוב עם התואר שנותנים יתרון בשוק העבודה

עולם השיווק עבר בעשורים האחרונים מהפכה כאשר חלק גדול מהפעילות השיווקית ומאמצי המכירה עבר מאמצעי המדיה המסחריים (רדיו/טלוויזיה/עיתונות) לאינטרנט ולרשתות החברתיות.

הביקוש הרב לאנשי דיגיטל מיומנים ומקצועיים שיוכלו להשתלב בתפקידי מפתח בתעשייה רק הולך וגובר. מסלול השיווק הדיגיטלי מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי רחב בעולם המושגים של השיווק הדיגיטלי הדינמי. בנוסף, התכנית תספק לסטודנטים כלים פרקטיים בבנייה וקידום אתרים וכן בפיתוח של תכנית שיווקית מותאמת לדיגיטל ולרשתות חברתיות. בוגרי התכנית יוכלו להשתלב בתחום מבוקש ודינמי זה.

קראו עוד קראו פחות

התכנית הבינלאומית למכירות ITS היא תכנית משותפת למרכז האקדמי פרס ולחברת אינארינו, הנושאת את שמו של אנטוני אינארינו, גורו מכירות מהמובילים בעולם המשמש יועץ לחברות בינלאומיות רבות.

במסגרת התכנית תלמדו כיצד למכור את הרעיונות שלכם, כיצד לרתום אחרים ולשכנע, כיצד להתמודד מול התנגדויות וכיצד להוביל תהליכים של שינוי מול מנהלים, אנשים וארגונים. התכנית תקנה לסטודנטים ידע תאורטי וכלים מעשיים באסטרטגיות ושיטות מכירה בעידן הגלובלי. בוגרי התכנית שיעמדו במבחן ההסמכה, יקבלו תעודה בינלאומית משותפת למרכז האקדמי פרס ולחברת אינארינו האמריקאית.

קראו עוד קראו פחות

מגפת הקורונה והמשבר הפוליטי/חברתי/כלכלי בישראל ובעולם חידדו את ההבנה כי אחד הכלים היעילים ביותר שנמצא ברשות ארגונים וחברות המתמודדים עם סיכונים ותהפוכות בשוק הוא המותג.

מותגים גדולים בונים את ערך המותג שלהם בזמני משבר. הם בולטים בכך שהם בוחנים כיצד המותג שלהם יכול להיות שימושי בזמן המשבר. הם משקיעים בלקוחות, בעובדים, בספקים ובמפיצים שלהם. מסלול מנהלי מותג של המרכז האקדמי פרס מספק כלים תאורטיים ופרקטיים להתמודדות עם האתגרים הכרוכים בפיתוח, מינוף, הגנה ושמירה על מותגים חזקים ואפקטיביים הן בעולם המסחרי העסקי והן בעולם הפוליטי.

קראו עוד קראו פחות

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.