לשיחת חינם

מסלול תואר ראשון במנהל עסקים
עם התמחות בנדל"ן

בעשור האחרון משקיעים פרטיים, משקיעים מוסדיים, חברות השקעה ופנסיה, הגדילו את ההשקעות בנכסי נדל”ן מניבים ואחרים בישראל ובעולם. אפיק הנדל”ן הפך למרכיב משמעותי בתיקי השקעות רבים.

תכנית ההתמחות בנדל”ן כוללת שלושה קורסים וכן ביצוע של פרויקט הגמר במסגרת תחום ההתמחות (נדל”ן). כדי לעמוד בדרישות התכנית ולקבל התמחות בנדל”ן נדרשים הסטודנטים לעבור את שלושת הקורסים וכן לבצע את פרויקט הגמר של התואר בתחום הנדל”ן. במסגרת ההתמחות נלמד על ניהול פיננסי בעולם הנדל”ן, יזמות ושיווק פרויקטים נדל”נים וכן דיני קניין-מקרקעין והליכי התכנון והבניה במדינת ישראל.

למי מיועד תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בנדל"ן

לימודי תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בנדל”ן מיועדים לכל השואפים להשתלב בעבודות שונות בעולם הנדל”ן והמקרקעין.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.