לשיחת חינם

לימודי ערב תואר שני במשפטים ללא משפטנים: יעילות וגמישות בדרך למטרה

גמישות, דינמיות ותוכנית לימודים מאפשרת 

המשפט מקיף ועוטף את מציאות החיים היומיומית של פרטים, קבוצות וארגונים במיוחד בעידן של גלובליזציה ורגולציה. הלימודים בתכנית יאפשרו לעובדים, מנהלים, בכירים וזוטרים, שכירים ועצמאים היכרות עם הכללים, הערכים והנורמות המשפטיים. אלו יאפשרו הבנה ושליטה טובים ומדויקים יותר בזירה האישית והמקצועית.
מתוך הבנה כי ידע הוא כוח, הרי שהמפגש העיוני עם עולם המשפט תיטיב עם הלומדים בחייהם המקצועיים ובחייהם הפרטיים; היכרות כזו עשויה להיטיב גם עם הארגונים בהם פועלים אותם פרטים בעלי ידע והבנה משפטית, להכשירם להתמודד עם אתגרים דינמיים ומשתנים, ולאפשר להם ביצועים משופרים במציאות תחרותית.

למי מתאים ללמוד תואר במנהל עסקים בלימודי ערב?

  • אנשים שמפתחים קריירה או שפשוט עובדים בשעות הבוקר
  • אנשים שחשוב להם למצוא עבודה משמעותית במשרה מלאה ולא “עבודה סטודנטיאלית”
  • “טיפוסים של לילה” שמעדיפים ללמוד בשעות הערב ולא בשעות הבוקר
  • אנשים שצריכים דינמיות בתוכנית הלימודים

מה לומדים בתואר שני במשפטים ללא משפטנים?

המשפט מקיף ועוטף את מציאות החיים היומיומית של פרטים, קבוצות וארגונים. במיוחד בעידן של גלובליזציה ורגולציה. הלימודים בתכנית יאפשרו לעובדים, מנהלים, בכירים וזוטרים, שכירים ועצמאים היכרות עם הכללים, הערכים והנורמות המשפטיים. אלו יאפשרו הבנה ושליטה טובים ומדויקים יותר בזירה האישית והמקצועית.

בוגרי התכנית לא יוסמכו כעורכי דין או ינהלו תיקים משפטיים, אלא יהפכו לצרכנים מודעים של שירותים משפטיים הסובבים אותם – כמנהלים, כעובדים, כעובדי ציבור וכאזרחים. כמו-כן, יקבלו ידע נרחב הנשען על אדני המשפט, בכל הקשור לשוק העבודה המודרני ולדיני העבודה.

תכנית הלימודים בנויה מ:

קורסי חובה – קורסי הבחירה עוסקים, רובם ככולם, בתחומי הליבה המשפטיים. קורסים אלה עוסקים בדיני נזיקין, דיני עבודה, משפט ציבורי, דיני חוזים, משפט ישראלי, תורת המשפט.

קורסי בחירה – קורסי הבחירה מעמיקים את הידע שנרכש בקורסי החובה ומרחיבים אותו. פסיכולוגיה בניהול, התנהגות ארגונית, סוגיות בכלכלה וחברה, עבודת הדירקטורים בחברה מסחרית.

לתוכנית הלימודים לתואר שני במשפטים ללא משפטנים

peres plus magazine - לימודי תעודה מתקדמים בשילוב עם התואר

תואר פלוס זה מקנה מיומנויות הנדרשות בתפקיד הדירקטור על היבטיו השונים בתחומים הפיננסים והמשפטיים. הקורס יכשיר את הסטודנטים להבנת תפקיד הדירקטור באופן מיטבי.

קראו עוד

מה עושים עם תואר שני במשפטים ללא משפטנים?

ההשכלה המשפטית הניתנת בלימודים לתואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים, מתאימה לבעלי תפקידים שונים ומגוונים, אשר זקוקים לידע המשפטי בעבודתם. לדוגמא: אנשי עסקים, יזמים, מנהלים בכירים בארגונים במגזר הציבורי או הפרטי, מנהלי בית ספר ועוד. הידע המשפטי שירכשו במהלך התואר יקדם את הקריירה שלהם, ויעניק להם הבנה מעמיקה בכל הנושאים הדורשים ידע משפטי בעבודתם.

בוגרי התכנית לא יוסמכו כעורכי דין או ינהלו תיקים משפטיים, אלא יהפכו לצרכנים מודעים של שירותים משפטיים הסובבים אותם – כמנהלים, כעובדים, כעובדי ציבור וכאזרחים. כמו-כן, יקבלו ידע נרחב הנשען על אדני המשפט, בכל הקשור לשוק העבודה המודרני ולדיני העבודה.

*הלימודים אינם מאפשרים עיסוק בעריכת דין.

אייקון תנאי קבלה

תנאי קבלה

יתקבלו לתכנית מועמדים העונים על התנאים הבאים:

  • בעל תואר ראשון בכל תחום ממוסד מוכר, בציון ממוצע של 80 ומעלה או ציון מקביל למי שסיים לימודי תואר ראשון בחו”ל.
  • בעלי תואר שני או שלישי ממוסד מוכר.
  • במקרים חריגים – בוגרי תואר אקדמי שאינם עומדים בתנאים אלה, אשר יתקבלו על פי שיקול דעת וועדת הקבלה בסטטוס “על תנאי”, וידרשו לעמוד בתנאים שיקבעו עבורם בעת קבלתם ללימודים.

שאלות ותשובות

לימודי ערב הם לימודים אקדמיים או מקצועיים המתקיימים בשעות הערב, בדרך כלל אחרי שעות העבודה, ומיועדים בעיקר לאנשים עובדים. 

בטח! במרכז האקדמי פרס ישנה יחידה הנקראת – “היחידה לפיתוח קריירה“, המכינה את הסטודנטים לראיונות עבודה, כתיבת קורות חיים עם יועצות היחידה לפיתוח קריירה, בנוסף מפעילה היחידה ירידי תעסוקה עם חברות המובילות במשק לגיוס עובדים.

המרכז האקדמי פרס מפעיל מגוון תכניות מלגות פנימיות וחיצוניות, על בסיס התנדבות או על בסיס סוציו אקונומי שעוזרות לסטודנטים רבים לממן את לימודי התואר. תוכלו לקרוא על כל התכניות כאן.

יומיים – ימי רביעי ושישי.

תואר פלוס הינו מסלול ייחודי המקנה לבוגריו מגוון תעודות מקצועיות כבר במהלך התואר. בתואר שני במשפטים ללא משפטנים ישנן שתי תעודות- תעודת דירקטורים ותעודת מגשר שיעניק להם יתרון משמעותי בשוק העבודה ,לחצו כאן לפרטים נוספים.

מגוון הקורסים בתכנית נועדו לתת לסטודנטים הבנה משפטית רחבה, וכלים ניהוליים והתנהגותיים -פסיכולוגיים, תוך התמקדות בהיבטים החברתיים ובדרך בה המשפט משפיע על החברה ומעצב אותה, ועל הדרך בה התנהגותו של האינדיבידואל, הפרט, פועלת, מוסדרת ומיוצגת בעולם המודרני במציאות המשפטית הנוהגת. קורסים אלו הם בעלי חשיבות יתרה למי שאינם עוסקים בהכרח בניהול, אך מצויים בשוק העבודה.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.