לשיחת חינם
פרופ' רון שפירא - רקטור המרכז האקדמי פרס

פרופ' רון שפירא

דבר רקטור המרכז האקדמי פרס

חוגים

ביוגרפיה

המרכז האקדמי פרס מושתת על חזון אקדמי וחינוכי, שהותווה על ידי יוזמיו מיום הקמתו. ביסוד החזון הזה חתירה למצוינות, לא בתחום המחקרי בלבד, כי אם בתחום החינוכי ואף בתחום הערכי והאנושי.

אנו קוראים לתלמידינו, בלשונו של יהושע בן פרחיה: “עשה לך רב וקנה לך חבר”, ואילו אנו, המורים, מקווים “להעמיד תלמידים הרבה”, כאנשי הכנסת הגדולה בשעתם.

הרב והחבר, יכול שיהיו אותו אדם ממש, ויכול שיהיו אנשים שונים. בין כך ובין כך, חווית הלימוד שאנו מייחלים לה מבוססת על רצון עז שלנו, המורים, להעניק מן הידע והנסיון שלנו ועל עידוד של לימוד בחברותא ויצירת קהילה של מלמדים ולומדים.

הלמידה במרכז האקדמי פרס נובעת מזיקה בין-אישית הדוקה שבין מרצה וסטודנט ומניסיון של המרצה להעניק לכל סטודנט תפיסה כוללת של הדיסציפלינה העיונית הנלמדת, החורגת מפרטי חומר הלימוד ודקדוקיו. תפיסה זאת צריכה לכלול את מרב הזיקות של החומר הנלמד לנושאים אחרים, לדיסציפלינות אקדמיות שכנות, לחיי המעשה ולתחומי ההתעניינות של הסטודנט. אנו משוכנעים כי תשכילו לנצל את כישוריכם ואת סקרנותכם לשם הפקת המיטב מתקופת הלימודים.

פרופ’ רון שפירא
רקטור המרכז האקדמי פרס

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.