לשיחת חינם

מסלול תואר ראשון במנהל עסקים
עם התמחות במימון וחשבונאות

בתחום המימון וחשבונאות תחשפו לעולם הבנקאות הביטוח והפיננסיים. מגוון הקורסים בתחום זה כולל קורסים בניהול השקעות, שוק ההון, בנקאות, מיסים, נדלן ויעוץ משכנתאות, לוגיסטיקה ורכש, פנסיה ועוד.

ההתמחות מקנה לסטודנט הבנה של מבנה החברה, של פעילות המימון ומנגנון שוקי ההון. בנוסף, מציעה ההתמחות לסטודנטים מגוון כלים פרקטיים להתמודדות עם סוגיות פיננסיות העומדות בפני הפירמה והפרט בסביבה העסקית, תכנון לעתיד מההיבט הפנסיוני, והכרת השחקנים העיקריים בשוק.

למי מיועד תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון וחשבונאות

התמחות במימון וחשבונאות מיועדת לסטודנטים המעוניינים להשתלב בתפקיד ניהולי בעולם העסקים ולכאלה המעוניינים להתשלב במקצוע פיננסי מורכב ומאתגר.

תארי פלוס במסגרת ההתמחות במימון וחשבונאות

לימודי תעודה בשילוב עם התואר שנותנים יתרון בשוק העבודה

בעשור האחרון משקיעים פרטיים, חברות השקעה ומשקיעים מוסדיים הגדילו את ההשקעות בנכסי נדל”ן מניבים ואחרים ברחבי הגלובוס. אפיק הנדל"ן הפך למרכיב משמעותי בכל תיק השקעות.

תכנית תואר פלוס בנדל”ן וייעוץ משכנתאות של המרכז האקדמי פרס מספקת כרטיס כניסה לעולם מרתק זה. במסגרת התכנית ילמדו הסטודנטים לעומק על ענף הנדל”ן בישראל ובעולם, ויכירו את המושגים והמאפיינים הייחודים שלו. בהמשך ילמדו ויכירו הסטודנטים את עולם המשכנתאות, ירכשו ידע תיאורטי ומעשי בתחום הנדל”ן והמשכנתאות, וכן יקבלו כלים פרקטיים לניתוח תיקי משכנתאות וליווי מקצועי של משפחות ומשקיעים המעוניינים להשקיע בנדל”ן.

קראו עוד קראו פחות

המסחר והשירותים המקוונים הפכו את הניהול הלוגיסטי לאחד התחומים החשובים והצומחים ביותר בשנים האחרונות.

חברות כגון אמאזון, עליבאבא וולמארט ומרכזי שירות בינלאומיים משתמשים במודלים מדעיים מתקדמים לשיפור המערך הלוגיסטי, וכך נשמר היתרון שלהם. מגפת הקורונה, שהרגילה רבים להזמין סחורה או שירות לביתם במקום לצאת לחנות, האיצה מאוד את התהליך ואת הצורך במומחים כגון מנהלי מרלו”גים (מרכזים לוגיסטיים), מנהלי רכש ועוד. תכנית תואר פלוס להכשרת מנהלי רכש ולוגיסטיקה של המרכז האקדמי פרס בשיתוף ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל מורכבת משני קורסים: עקרונות בניהול תהליכי הרכש והלוגיסטיקה, וניהול גלובלי של שרשרת האספקה. התכנית מקנה לסטודנטים ידע, הבנה וכלים מעשיים בתחומים חשובים המרכיבים את הניהול הלוגיסטי, כגון: רכש, שינוע, ניהול מרלו”גים (מרכזים לוגיסטיים), יבוא-יצוא, ניהול פרויקטים ושרשרת האספקה. במהלך הקורסים יבוצעו סיורים לימודיים ויתקיימו הרצאות אורח של בכירים מהתעשייה.

קראו עוד קראו פחות

בימים אלו על רקע משבר הקורונה נושא ההתנהלות המשפחתית הפיננסית הנכונה הוא בעל חשיבות עצומה. ניהול כלכלת המשפחה הופך בשנים האחרונות להיות יותר מקצועי ומתוחכם, תוך שהוא מאמץ כלים ומושגים מהעולם העסקי.

התכנית המשותפת של ארגון פעמונים והמרכז האקדמי פרס לחינוך פיננסי, מקנה לסטודנטים ידע וכלים לפיתוח כישורים ומיומנויות בתחום הפיננסי האישי והמשפחתי, לצד פיתוח מודעות לניהול ותכנון תקציב, בדרך לחירות פיננסית וצמיחה כלכלית. סטודנטים שיעמדו בדרישות התכנית יקבלו תעודה בוגר התכנית ויוכלו להמשיך לתכנית של פעמונים ללווי משפחות מעשי, באזור מגוריהם, בשיתוף מלווה פעמונים ותיק.

קראו עוד קראו פחות

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.