לשיחת חינם

ד"ר אלונה רודד

ד
quote

History is not Destiny

Selma Fraiberg

תחומי לימוד: סוגיות אתיות בעבודת הפסיכולוג

פסיכולוגית חינוכית מדריכה בשירות הפסיכולוגי-חינוכי תל אביב-יפו. למדה את לימודי התואר השני והדוקטורט בפסיכולוגיה חינוכית באוניברסיטת קליפורניה בברקלי. כיום מרצה ומלמדת קורסים שונים בתחומי הפסיכולוגיה והחינוך ומה שביניהם במספר מוסדות להשכלה גבוהה בארץ וברשויות מקומיות. מנהלת תוכנית מסלו”ל בעיריית תל אביב-יפו, המספקת מענים מקצועיים לתלמידות ותלמידים המפגינים קשיי התנהגות. חברה בוועדה המקצועית לפסיכולוגיה חינוכית במשרד הבריאות, ופועלת במגוון זירות ציבוריות לקידום מענים פסיכולוגים חינוכיים במגזר הציבורי.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.