לשיחת חינם

תשלומי קורס אנגלית

מיון רמות באנגלית + תשלומים

לימודי אנגלית היא אחת הדרישות של המועצה להשכלה גבוהה בלימודים לתואר ראשון. לפיכך, קבלת תואר בוגר המרכז האקדמי פרס, מותנית בהוכחת ידע באנגלית. יתר על כן, העמידה בכל דרישות האנגלית היא תנאי מעבר לשנה ג’, בכל מסלולי הלימוד. לשם כך, המרכז האקדמי פרס מציע קורסים ברמות טרום-בסיסי, בסיסי ומתקדמים. מטרת קורסים אלה הנה להקנות לסטודנטים כישורים בקריאת טקסטים באנגלית ברמה אקדמית ולאפשר לכל סטודנט להתקדם בהדרגה לרמת הפטור הנדרשת לתואר, ראו טבלה בהתאם. כדי לקבוע רמת ידע גבוהה יותר באנגלית ולשאוף לפטור מלא, יש לסטודנטים אפשרות בחירה להשתתף בהליך המיון לרמות באנגלית כמפורט להלן: הרמה הנוכחית באנגלית של כל סטודנט נקבעת במרכז האקדמי פרס על-סמך אחד ממבחני המיון המתוארים בהמשך או על-סמך גיליון ציונים המעיד על לימודי אנגלית באוניברסיטה אחרת.

על סטודנטים שנבחנו בבחינה פסיכומטרית לשלוח (‏או להביא‎)‏ למנהל הייעוץ והרישום את תוצאות הבחינה הפסיכומטרית (‏מכתב מקורי שנשלח מהמרכז הארצי + צילום שעליו חותמת נאמן למקור‎)‏, ורמתם הנוכחית תיקבע על פי התוצאות באנגלית בבחינה זו.

סטודנטים שלא נבחנו בבחינה פסיכומטרית או שאינם רוצים שרמתם באנגלית תקבע לפי הציון באנגלית שהשיגו בבחינה זו, יכולים לגשת למבחן אמי”ר (‏אנגלית מיון רמות‎)‏ או למבחן אמיר”ם אנגלית מיון רמות ממוחשב. מבחני אמיר”ם מתקיימים פעמים אחדות בשנה, ומתבצעים באמצעות המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. ההשתתפות בהם כרוכה בתשלום שמועבר למרכז הארצי הנ”ל. ההרשמה למבחן אמי”ר/ם כרוכה בתשלום. מועדים וסדרי ההרשמה יפורסמו בהתאם ובנפרד.

עלות בחינה חיצונית- 260 ₪ (נכון להיום). סטודנט שיבחר להבחן פעם נוספת, יהא חייב בתשלום על כל בחינה בנפרד. מודגש, יש צורך בתקופת צינון של חודש בין בחינה לבחינה.
כל סטודנט חדש או ותיק שייגש לבחינה החיצונית, יציג את השובר עליו שילם, וכך יוכל לגשת לבחינה. ניתן להבחן במרכזי המרכז הארצי לבחינות ולהערכה, בנוסף, יתקיימו בחינות אמיר”ם במרכז האקדמי פרס. מועדי הבחינות יתפרסמו בנפרד.
על מבחני המיון לא יתקיימו חשיפות וכן לא ניתן יהיה לערער. סטודנט שיבקש להבחן ולשפר את ציונו, יעשה זאת על פי הכללים הנהוגים בהתאם.
סטודנט שישובץ לאחת מהרמות הבאות; טרום בסיסי א’ או טרום בסיס ב’ או בסיסי, יידרש להתחיל בלימודי האנגלית מהסמסטר הראשון ללימודיו במרכז. סטודנט שסווג לרמת מתקדמים א’ או רמת מתקדמים ב’, יוכל להתחיל את לימודי האנגלית במהלך כל שנת הלימודים הראשונה.
סיום חובות האנגלית עד לרמת הפטור, מתקדמים ב’ שלהלן, יתבצע עד ולא יאוחר מסוף השנה הקודמת לשנה האחרונה של הלימודים ומחייב כתנאי להמשך הלימודים בהתאם.

קורסי אנגלית המקנים נ”ז במסגרת התואר
ואינם כרוכים בתשלום:

מנהל עסקים – אנגלית מתקדמים ב’ (2 נ”ז) ואנגלית עסקית (3 נ”ז).

משפטים – אנגלית מתקדמים ב’ (ללא נ”ז) ואנגלית למשפטנים (3 נ”ז).

מנהל מערכות בריאו – אנגלית מתקדמים ב’ (2 נ”ז) ואנגלית למנהלים במערכת הבריאות (3 נ”ז).

מדעי ההתנהגות – אנגלית מתקדמים ב’ (2 נ”ז) .

מדעי התזונה – אנגלית מתקדמים ב’ (2 נ”ז) .

לימודי השפה בשלושת הרמות הראשונות – טרום בסיסי, בסיסי, ומתקדמים א’ חייבים בתשלום נוסף פר קורס מעבר לשכר הלימוד הרגיל. על כל סטודנט להסדיר תשלום לפי הקורס אליו משובץ ולא יאוחר מסוף השבוע הראשון של תחילת כל סמסטר. (700 ₪ לקורס מקוון או 1500 ₪ לקורס של 13 מפגשים).

  • אי ידיעת הכללים והתקנות לא תגרע מתחולתם ולא תהווה עילה לאי קיומם או נימוק לסטייה מהם.
  • האחריות על ביצוע התשלומים חלה על הסטודנט.
  • לא תישלחנה הודעות אישיות לסטודנט שלא ביצע את התשלום הנדרש.
  • מומלץ לבדוק באמצעות הבנק שהתשלומים בוצעו והועברו למדור שכר הלימוד.
  • אין להמתין להודעות תשלום.
  • פיגור בתשלום שכר הלימוד יהיה כרוך בחיוב ריבית והצמדה בגובה 5% לחודש או לחלק ממנו ובנוסף, יעוכבו כל שירותי המנהל להם זכאים הסטודנטים.
  • אנא פעל לפי תקנון המרכז על מנת להימנע מאי נעימויות כמו: חסימת פורטל הלימודים, המידע נט, שירותי ספרייה, אי יכולת לגשת למבחנים וכדו’.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.