לשיחת חינם

עפרה אלול

דבר המייסדת ומנהלת המרכז האקדמי פרס

גב' עפרה אלול - מייסדת ומנכ

שלום לכם מתעניינים יקרים,

המרכז האקדמי פרס לא היה קם לולא נפגשתי עם נשיא המדינה זכרו לברכה, שמעון פרס.

באחד המפגשים בינינו, סיפרתי לשמעון על החלום שלי, כאשת חינוך ותיקה, להקים אקדמיה אחרת. חברתית יותר, אישית יותר, כזו הקשובה לכל סטודנט, ומבינה שיש בו משהו שאין לאף אחד אחר.

שמעון הקשיב היטב, וכדרכו פרט בפניי משנה חינוכית סדורה, שתאמה להפליא את הדרך שבה גם אני תופסת את מהות ההשכלה האקדמית. אותו מפגש נתן לי את הכוח להקים, ביוזמה אישית, את המרכז האקדמי פרס, מפעל חיי.

המרכז האקדמי פרס משקף תכונות רבות של שמעון: הזכות לחלום בגדול, הרצון להגשים את החלומות והידיעה שאם תאמינו בעצמכם, תהיו אופטימיים ותדבקו במשימה – תוכלו להגיע רחוק הרבה יותר ממה שאתם מסוגלים לדמיין כעת.

אני וכל סגל המרכז האקדמי פרס, נשמח להיות שם בשבילכם לאורך כל הדרך: מיומכם הראשון בתואר ועד לקריירה שבה תבחרו. או כמו שאנחנו קוראים לזה: אחד על אחד – אל הקריירה.

שלכם,

עפרה אלול

מייסדת ומנהלת המרכז האקדמי פרס

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.