לשיחת חינם

מסלול תואר ראשון במנהל עסקים
עם התמחות במערכות מידע

למערכות מידע השפעה רבה מאד על עסקים וארגונים, ועולם העבודה צמא למנהלים שמבינים בטכנולוגיה ויודעים להפיק ממנה את המירב לטובת הארגון. ההתמחות בניהול מערכות מידע המוצעת לסטודנטים במנהל עסקים נועדה בדיוק למטרה זו.

ההתמחות כוללת 4 קורסים בהם לומדים הסטודנטים כיצד פועלת מערכת מידע וכיצד ניתן לרתום אותה לתועלת הארגון. הסטודנטים ילמדו לתכנת, לנהל נתונים, לפתח מערכת מידע מודרנית בסביבת Web ולהפיק דו”חות ניהוליים בכלי ויזואליזציה מתקדמים. בנוסף, הסטודנטים מבצעים פרויקט גמר הנשען על תוצרי הקורסים בהתמחות, וכולל גם כתיבת אפיון מלא של מערכת מידע. כדי לסיים בהצלחה את ההתמחות נדרשים הסטודנטים לעבור בהצלחה את ארבעת הקורסים בציון ממוצע של 75 לפחות ולהגיש את פרויקט הגמר.

למי מיועד תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בניהול מערכות מידע

התמחות בניהול מערכות מידע מתאימה לסטודנטים המעוניינים בקריירה של ניהול בשילוב האתגר של פיתוח והתאמת מערכת מידע פונקציונאלית.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.