לשיחת חינם

מסלול תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות עם התמחות בניתוח נתונים Data Analyst Expert

כיום כל ארגון אוסף נתונים, בין אם זה מחקר שוק, נתוני מכירות, לוגיסטיקה או חישוב עלויות ייצור. Data Analyst הוא תפקיד אשר מטרתו לאסוף, לעבד ולבצע תחקור על הנתונים. האנליסט יודע לקחת את המידע אשר ברשותו ולייצר ממנו תובנות עסקיות, כגון: אפיון אסטרטגיה שיווקית, הגדרת דרכים לייעול המכירות או מציאת פתרונות לבעיות אשר מפחיתות את רווחיות החברה.

האנליסט יודע לתרגם מידע מספרי\כמותי לשפה פשוטה, ובכך  לסייע לארגונים וחברות להבין כיצד לקבל החלטות עסקיות טובות יותר.

*תעודת ההתמחות בשיתוף מכללת ג’ון ברייס הינה בנוסף לתעודת בוגר/ת התואר . לוגו ג'ון ברייס

‏3 שלבים להצלחה

 1. ראיונות מקדימים

  בשלב זה תעברו ראיון אישי הבוחן את ההתאמה הבסיסית לעבודה בסביבה ממוחשבת, ואת האוריינטציה לתחום הדיגיטל, הסייבר ואבטחת המידע.

   

 2. קורס מורחב | 368 שעות אקדמיות

  בקורס תלמדו את התכנים הרלוונטיים ביותר בתחום ניתוח נתונים Data Analyst & BI, כגון:
  ניתוח נתונים באקסל, מחסני נתונים, תכנות פייתון לניתוח נתונים ועוד. בנוסף לנסיון התאורטי והמעשי, הקורס יכין אותך בצורה הטובה ביותר למבחני ההסמכה הבינלאומיים כגון: C|EH של .EC-Council.

   

 3. לימודים מעשיים שיעזרו לך להתחיל את הקריירה בהיי-טק

  בסיום הקורס, תכירו את עולם ההיי-טק בצורה טובה מספיק בשביל להיכנס לשוק התעסוקה, בעזרת הכוונה של היחידה לפיתוח קריירה תקבלו ליווי בסימולציות אישיות המכינות לראיונות עבודה, סדנאות קבוצתיות ועוד. לאחר מכן, תתרשמו ממאגר המשרות של היחידה עד למציאת העבודה בתחום הניתוח נתונים Data Analyst & BI.

   

מה עושים עם תואר במערכות מידע ניהוליות בשילוב התמחות בניתוח נתונים Data Analyst Expert?

ההתמחות מקנה לבוגרים כלים מקצועיים בתחום ניתוח וויזואליזציית נתונים תוך שילוב טכנולוגיות בינה מלאכותית. בוגרי ההתמחות יכולים להשתלב במגוון תפקידים כגון: עבודה עם צוותי טכנולוגיה ומדעני נתונים, ניתוח ופרשנות נתונים באמצעים גרפיים, זיהוי הזדמנויות לשיפור תהליכים בארגון, תכנון, בנייה ותחזוקה של מערכות מידע וניהול נתונים, ופתרון בעיות קוד ונתונים. ההתמחות מכשירה את בוגריה למגוון מסלולי קריירה בתחום.

*סטודנטים מצטיינים בעלי ממוצע 85 ומעלה יקבלו סיוע בהשמה מטעם מכללת ג’ון ברייס.

קורסים במסגרת המסלול

שפת ה-SQL נחשבת לאחת השפות הנפוצות והיעילות ביותר לתחקור נתונים הממוקמים במאגרי מידע.  מעבר ליכולותיה הבסיסיות, שפה זו מציעה מגוון עשיר של טכניקות לניתוח דאטה מתקדם. במהלך המודול אשר אורכו כ-100 שעות אקדמיות, יתעמקו הסטודנטים בתכניה של השפה ויתרגלו על מגוון רחב של Datasets.

במהלך מודול זה יכירו הסטודנטים את ה”תמונה הגדולה” בכל הנוגע למאגרי נתונים: המבנה הלוגי והפיזי של ה- Database, ההבדלים בין מערכות תפעוליות (OLTP) למחסני נתונים (DWH), מהם אינדקסים (Indexes), כיצד ניתן לקרוא תוכניות פעולה (Execution Plans) ועוד.

Python נחשבת לאחת משפות התכנות היעילות ביותר לעבודה עם נתונים. באמצעות ספריות ייעודיות, כגון Pandas ו-Matplotlib, השפה מספקת מבני נתונים מהירים, גמישים ומובנים שנועדו להפוך את העבודה עם נתונים לקלה ואינטואיטיבית.

מודול זה יספק מבוא כללי להבנת השפה, וערכת כלים מקיפה לעבודה עם נתונים, כולל טכניקות לקריאה וכתיבה של קבצים מגוונים, תחקור נתונים והצגה גרפית.

כלי ה-AI יכולים להתמודד עם כמויות אדירות של נתונים שעלולות להיות קריטיות בניתוח הנתונים, לעומת אלו המסורתיות ובאמצעות כך להגיע לנתונים ותובנות עמוקות יותר.

מודול זה יספק הכרות ועבודה מעשית עם כלי ה-AI השונים תוך הבנת היתרונות והאתגרים בשיטת עבודה זו.

 Excel היא תוכנת גיליון הנתונים הפופולארית בעולם. התוכנה מספקת למשתמשים כלים ידידותיים לארגון נתונים, לעיצוב ושיפור ההצגה שלהם, ולניתוח והפקת מידע חדש. מודול זה מקנה למשתתפיו ידע וניסיון במיומנויות החשובות של העבודה בתוכנה.

Power BI הינה חבילת תוכנה ייחודית ופופולרית מבית מיקרוסופט המשמשת ככלי ניתוח עסקי (BI Frontend) מרהיב למשתמשים עסקיים ואנליסטים ברחבי הארגון.

התוכנה מאפשרת להתחבר למאות מקורות נתונים שונים, מפשטת את הכנת הנתונים ומקדמת ניתוח אד הוק בארגון. ניתן להפיק בעזרתה דוחות מרהיבים, ולאחר מכן לפרסם אותם עבור הארגון לצריכה דרך ה – WEB ובכל המכשירים הניידים.

מודול זה נועד לחבר את משתתפי הקורס לעולם ה- Big Data ולספק רקע תאורטי ומעשי אודות השימוש בטכנולוגיות הנפוצות. במהלך חלק זה יודגמו Use-Cases ותינתן סקירה אודות הפלטפורמות המרכזיות בתעשייה.

על מנת ליצור חווית למידה אפקטיבית והכנה מקיפה לעולם האמיתי, הסטודנטים יעבדו על מספר פרויקטים אשר יאפשרו התנסות מעמיקה בנושאי הקורס.

סה"כ נקודות זכות במסגרת הקורס 24 נ"ז

תעודת גמר ובחינת הסמכה בינלאומית

כבוגר/ת המסלול תוענק לך תעודת בוגר קורס Data Analyst Expert מטעם המרכז האקדמי פרס וג’ון ברייס

 

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.