לשיחת חינם

מסלול תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות עם התמחות בניתוח נתונים Data Analyst & BI כולל התחייבות חוזית לעבודה בהיי-טק!

תחום הדאטה, המכיל מקצועות כגון Data Analyst ,Data Engineer , מפתח BI , מהנדס DBA ,DWH אפליקטיבי, DataOps ועוד, כולל למעשה את איסוף הנתונים השונים, גזירת המידע הרלוונטי והצלבתו עם נתונים נוספים לבדיקת מכנה משותף.
כך יכולים עסקים וחברות להבין היכן נמצאות הבעיות השונות בתחום בו הם פועלים וכיצד הם יכולים להשתפר על מנת למקסם את הרווחיות.
מטרת הקורס היא להכשיר את הדור הבא של עובדי ה- Data Analytics ומפתחי BI בתעשייה והוא בנוי בצורה המקיפה ביותר.
תכני המסלול ייחודיים ומשלבים תאוריות מספרות מקצועית ופרקטיקה מעשית. במסלול ההכשרה תקבלו את הידע והכלים המבוקשים ביותר בשוק העבודה, על מנת שתוכלו להשתלב בתחום ולעבוד בצורה המקצועית ביותר. בקרוב מאוד, תוכלו להשתלב בתעשיית ההייטק עם מקצוע מאתגר ומעניין, לפתח קריירה משגשגת ויציבה ובכך להבטיח את עתידכם המקצועי בתעשייה.

*תעודת ההתמחות הינה בנוסף לתעודת בוגר/ת התואר.

‏3 שלבים להצלחה

 1. ראיונות מקדימים

  בשלב זה תעברו ראיון אישי הבוחן את ההתאמה הבסיסית לעבודה בסביבה ממוחשבת, ואת האוריינטציה לתחום הדיגיטל, הסייבר ואבטחת המידע.

   

 2. קורס מורחב | 368 שעות אקדמיות

  בקורס תלמדו את התכנים הרלוונטיים ביותר בתחום ניתוח נתונים Data Analyst & BI, כגון:
  ניתוח נתונים באקסל, מחסני נתונים, תכנות פייתון לניתוח נתונים ועוד. בנוסף לנסיון התאורטי והמעשי, הקורס יכין אותך בצורה הטובה ביותר למבחני ההסמכה הבינלאומיים כגון: C|EH של .EC-Council.

   

 3. השמה לעבודה | בהתחייבות חוזית

  בסיום הקורס, תעברו תהליך השמה הכולל בין היתר סיוע בכתיבת קורות חיים, סימולציות אישיות המכינות לראיונות עבודה, סדנאות קבוצתיות ועוד. לאחר מכן, תזומנו לראיונות אצל חברות שונות ונמשיך ללוות אותך עד למציאת העבודה בתחום הניתוח נתונים Data Analyst & BI.

   

מה עושים עם תואר במערכות מידע ניהוליות בשילוב התמחות בניתוח נתונים Data Analyst & BI?

התמחות מקנה לבוגריה כלים מקצועיים שיאפשרו להם לאפיין, לבחור ולהטמיע מערכות בינה עסקית (BI) המבוססות על ניתוח נתונים ואלגוריתמי Machine learning שמיושמים ב-Python. במסגרת לימודי ההתמחות, ירכשו כלים מקצועיים לעבודה עם מסדי נתונים בעלי שכבות ניהול חכמות, המאפשרות צביעת ושליפת נתונים רלוונטיים. כמו כן, תלמדו להטמיע ממשקי ניהול המאפשרים למשתמשי הקצה בחירת אפשרויות ניתוח והצגתן ב-Dashboard ניהולי.
תחום ה-Data Scientist מבוקש מאוד היום בתחום ההיי-טק, שכן העבודה של מרבית חברות ההייטק מתבססת על נתוני דאטה. בתואר פלוס במערכות מידע ניהוליות במרכז האקדמי פרס, תקבלו בקורס מדעי הנתונים גם התחייבות חוזית לעבודה בהייטק.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.