לשיחת חינם

פרופ' ניב אחיטוב

פרופ' ניב אחיטוב
quote

המוסיקה היא המאחדת את החיים האינטלקטואליים והחושניים

בטהובן

תחומי לימוד: מערכות מידע

פרופ’ ניב אחיטוב כהן במשך כשלושים שנה, עד לפרישתו לגימלאות בשנת 2011, כחבר סגל הפקולטה לניהול באוניברסיטת ת”א. בין השנים 1999-2002 הוא כהן כסגן נשיא ומנכ”ל אוניברסיטת תל-אביב. בין השנים 1989 – 1994  כיהן כדקאן הפקולטה לניהול באוניברסיטת ת”א. תחומי התמחותו הינם ניהול מערכות מידע, מדיניות טכנולוגיית מידע באירגון, השלכות חברתיות ועסקיות של עידן האינטרנט, והשפעת הטכנולוגיה על פרטיות. הוא צבר ניסיון רב בייעוץ לארגונים עסקיים וממשלתיים  וכיהן כדירקטור במספר חברות ציבוריות. הוא בעל תואר ראשון במתמטיקה, תואר שני במנהל עסקים, תואר שני נוסף במערכות מידע, ותואר דוקטור בניהול.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.