ביסוס קהילת צעירים לצד יצירת התחדשות עירונית מותאמת צעירים המתחילה בתכנית מלגאים של שנתיים במסגרתה מקבל כל סטודנט מלגת לימודים והשתתפות חודשית בשכר הדירה של 500 ₪ לחודש.
בתמורה למלגה הסטודנטים עוברים לגור בעיר, תורמים שעות בקהילה, מגיעים אחת לשבוע למפגש קהילה במטרה לבנות גרעין התיישבות קבע בעיר ופועלים יחד בעשייה חברתית משמעותית.
מיונים מתקיימים במהלך חודש יוני מדי שנה.
*לתשומת ליבכם, תנאי הסף והקריטריונים למלגה השונות עשויים להשתנות מעת לעת ועל כן, אנו ממליצים התעדכן באתר המלגה.
היקף פעילות
8-7 שעות שבועיות
מועד אחרון לרישום
מאי – החודש מתייחס לשנה הנוכחית
גובה מלגה
10,000 ₪+השתתפות בשכ"ד