לשיחת חינם

מסלול תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות עם התמחות בסייבר ואבטחת מידע כולל התחייבות חוזית לעבודה בהיי-טק!

המרכז האקדמי פרס גאה להציג תוכנית ייחודית המשלבת תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות בשילוב מסלול ההכשרה המקיף והמתקדם ביותר בתחומי הסייבר ואבטחת מידע, עם התמחות בתקיפה והגנה של כלל התשתיות והפלטפורמות הקיימות כיום בעולם. כך תוכלו לקבל את היתרון של תואר אקדמי יחד עם התמחות מקצועית בתחום מבוקש והתחייבות חוזית לעבודה!

*תעודת ההתמחות הינה בנוסף לתעודת בוגר/ת התואר.

‏3 שלבים להצלחה

 1. ראיונות מקדימים

  בשלב זה תעברו ראיון אישי הבוחן את ההתאמה הבסיסית לעבודה בסביבה ממוחשבת, ואת האוריינטציה לתחום הדיגיטל, הסייבר ואבטחת המידע.

   

 2. ‏קורס מורחב | 368 שעות אקדמיות

  בקורס תלמדו את התכנים הרלוונטיים ביותר לעולם ותעשיית הסייבר, כגון: Windows, Linux, Cisco, Cyber Infrastructure, תכנות בשפת Python, התקפות והגנות בעולם הסייבר ובנוסף תלמדו על מרכז ניטור אבטחת מידע SOC והמערכות SIEM הקיימות בו.

  בנוסף לנסיון התאורטי והמעשי, הקורס יכין אותך בצורה הטובה ביותר למבחני ההסמכה הבינלאומיים כגון: C|EH של .EC-Council.

   

 3. ‏השמה לעבודה | התחייבות חוזית

  בסיום הקורס, תעברו תהליך השמה הכולל בין היתר סיוע בכתיבת קורות חיים, סימולציות אישיות המכינות לראיונות עבודה, סדנאות קבוצתיות ועוד. לאחר מכן, תזומנו לראיונות אצל חברות שונות ונמשיך ללוות אותך עד למציאת העבודה בתחום הסייבר ואבטחת המידע.

   

מה עושים עם תעודה במערכות מידע בשילוב סייבר ואבטחת מידע?

המסלול הייחודי מאגד בתוכו את התכנים הסטנדרטים עם הנושאים המתקדמים ביותר, הנמצאים כיום בחזית הטכנולוגיה ומבוקשים מאוד בתעשיית ההייטק כגון: מתודולוגיות הגנה והתקפה, שימוש בכלי Penetration ועוד. זאת על מנת שיהיה לך SIEM עבודה עם מערכות- SOC ,תשתיתי ואפליקטיבי, הבנת מערך ה Testing.יתרון מובהק בדרך למקצועות ולתפקידים המבוקשים בתעשייה.

תעודת גמר ובחינת הסמכה בינלאומית

כבוגר/ת המסלול תוענק לך תעודת בוגר קורס סייבר ואבטחת מידע מטעם המרכז האקדמי פרס ו – HackerU.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.