לשיחת חינם

מסלול תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות עם התמחות בסייבר ואבטחת מידע 

המרכז האקדמי פרס גאה להציג תוכנית ייחודית בשיתוף מכלת ג’ון ברייס המשלבת תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות בשילוב מסלול ההכשרה המקיף והמתקדם ביותר בתחומי הסייבר ואבטחת מידע, עם התמחות בשימוש בכלים וטכנולוגיות AI, ניתוח נתונים חקר פורנזיקה ועוד. כך תוכלו לקבל את היתרון של תואר אקדמי יחד עם הסמכה בינלאומית + CySA בתחום מבוקש!

בתום הקורס יחזיקו הבוגרים בכל הידע הנדרש בכדי לעמוד בהצלחה בבחינת הסמכה שלCompTIA :CompTIA Cybersecurity Analyst (CySA+)

עלות הבחינות אינה כלולה במחיר הקורס

*תעודת ההתמחות בשיתוף מכללת ג’ון ברייס הינה בנוסף לתעודת בוגר/ת התואר . לוגו ג'ון ברייס

 

‏3 שלבים להצלחה

 1. ראיונות מקדימים

  בשלב זה תעברו ראיון אישי הבוחן את ההתאמה הבסיסית לעבודה בסביבה ממוחשבת, ואת האוריינטציה לתחום הדיגיטל, הסייבר ואבטחת המידע.

   

 2. ‏קורס מורחב | 368 שעות אקדמיות

  בקורס תלמדו את התכנים הרלוונטיים ביותר לעולם ותעשיית הסייבר, כגון: Windows, Linux, Cisco, Cyber Infrastructure, תכנות בשפת Python, התקפות והגנות בעולם הסייבר ובנוסף תלמדו על מרכז ניטור אבטחת מידע SOC והמערכות SIEM הקיימות בו.

  בנוסף לנסיון התאורטי והמעשי, הקורס יכין אותך בצורה הטובה ביותר למבחני ההסמכה הבינלאומיים כגון: C|EH של .EC-Council.

   

 3. לימודים מעשיים שיעזרו לך להתחיל את הקריירה בהיי-טק

  בסיום הקורס, תכירו את עולם ההיי-טק בצורה טובה מספיק בשביל להיכנס לשוק התעסוקה, בעזרת הכוונה של היחידה לפיתוח קריירה תקבלו ליווי בסימולציות אישיות המכינות לראיונות עבודה, סדנאות קבוצתיות ועוד. לאחר מכן, תתרשמו ממאגר המשרות של היחידה עד למציאת העבודה בתחום הסייבר ואבטחת המידע.

   

מה עושים עם תעודה במערכות מידע בשילוב סייבר ואבטחת מידע?

המסלול הייחודי מאגד בתוכו את התכנים הסטנדרטים עם הנושאים המתקדמים ביותר, הנמצאים כיום בחזית הטכנולוגיה ומבוקשים מאוד בתעשיית ההייטק כגון:  Linux ו-Windows, פקודות וניהול Domain.  תקשורת מחשבים, פרוטוקולים, ארכיטקטורות , תחומי האבטחה והגנת הסייבר, זיהוי וחקירת אירועים, הקמה והפעלה של מערכות הגנה, ביצוע התקפות והגנות ממוקדות, מיפוי חולשות ותגובה לאירועי אבטחה ועוד. 

*סטודנטים מצטיינים בעלי ממוצע 85 ומעלה יקבלו סיוע בהשמה מטעם מכללת ג’ון ברייס.

קורסים במסגרת המסלול

המכינה תעסוק ביסודות ארכיטקטורת מערכות ורשתות. מטרת המכינה היא הקניית ידע בסיסי בתחום חומרה, מערכות הפעלה, וירטואליזציה ורשתות, ליצירת יסודות ידע חזקים במטרה להתקדם ולצלול בצורה מקצועית יותר לתכנים המקצועיים של הקורס.

במהלך השנים האחרונות, התקפות סייבר השתנו באופן דרמטי. לרוע המזל, מתבצעות פריצות לארגונים לעיתים קרובות מאוד ואלה נמצאים בלחץ גדול מתמיד לאבטח את מערכותיהם. מודול זה עוסק באבטחת רשת ומטרתו לטפל באתגרי סייבר שחווים ברמת הרשת. חלק זה עוסק בטכניקות התקפה שונות וכיצד להתגונן מפניהן.
בסוף הקורס, המשתתפים יוכלו לבנות ולתחזק רשת מאובטחת, להגן על נתונים, לנהל נקודות תורפה, ליישם אמצעי בקרת גישה פעילים ולפקח באופן קבוע על מערכות.
מודול זה מהווה תשתית להתמחות בזיהוי פלילי, הגנת סייבר מתקדמת ובדיקות חדירות, אליהם נגיע בהמשך הקורס. מודול זה כולל הכרות ושימוש בכלי IA לשימוש בכלים מתאימים באבטחת סייבר.

תגובה לאירוע סייבר היא מיומנות חיונית בעולם אבטחת הסייבר. מודול זה מכסה קשת רחבה של היבטים בתהליך החקירה הפלילית (פורנזיקה) המבוצעת במערכת ההפעלה של Windows.
הסטודנטים ילמדו כיצד פועלים רכיבי מחשב שונים וכיצד לחקור לאחר אירוע סייבר. נתמקד בפיתוח יכולות מעשיות של צוותי פורנזיקה:
•חיפוש ראיות בכונן הקשיח
•עיבוד קבצים נסתרים שאינם נראים או שאינם נגישים המכילים מידע על שימוש בעבר
•ביצוע ניתוח פורנזי במחשב כדי לחשוף פרטי שימוש, לשחזר נתונים ולבצע בדיקה מלאה לאחר שהמחשב אוחזר או מעוצב

בודקי חדירה – PT מתמודדים עם שילוב של מערכות ואנליטיקות המיושמות על נתונים שנאספו על ידי מערכות ניהול המידע.
בדיקות חדירה עוזרות למצוא פגמים במערכת ולנקוט באמצעי אבטחה מתאימים בכדי להגן על הנתונים ולשמור על פונקציונליות. מודול זה מהווה אבן דרך לביצוע בדיקות חדירה בפועל ולהתמודדות עם המשימה המורכבת של מיקוד יעיל ותכנון התקפת חדירה לסביבה מאובטחת באופן מסורתי.

סה"כ נקודות זכות במסגרת הקורס 24 נ"ז

תעודת גמר ובחינת הסמכה בינלאומית

כבוגר/ת המסלול תוענק לך תעודת בוגר קורס סייבר ואבטחת מידע מטעם המרכז האקדמי פרס וג’ון ברייס

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.