לשיחת חינם
פרופ' עמוס דרורי - נשיא המרכז האקדמי פרס

פרופ' עמוס דרורי

דבר נשיא המרכז האקדמי פרס

חוגים

ביוגרפיה

המרכז האקדמי פרס החל לפעול כמוסד אקדמי ישראלי באוגוסט 2006, מתוך ראיית הצרכים החברתיים והכלכליים של ישראל.

במרכז מתקיימות כיום תכניות לימוד לתואר ראשון ושני בתחומים הבאים:

מנהל עסקים (לתואר ראשון ושני),תארים דו חוגיים במנהל עסקים ותקשורת/ מדעי ההתנהגות/ מערכות מידע ניהוליות (תואר ראשון), משאבי אנוש (תואר ראשון), מערכות מידע ניהליות (תואר ראשון), מינהל מערכות בריאות (לתואר ראשון), מדעי ההתנהגות (לתואר ראשון), ייעוץ ופיתוח ארגוני (תואר שני), פסיכולוגיה חינוכית (לתואר שני), תזונה (לתואר ראשון) ומשפטים (לתואר ראשון ושני).

תכניות הלימוד מתאפיינות בקשר הדוק ומעודכן למתרחש בחברה הישראלית ובעולם הגלובלי.

המרכז האקדמי פרס הוא מוסד לימודים ייחודי שחרת על דגלו בצד המצוינות האקדמית גם את היחס האישי לסטודנט, לפיכך, אנו משקיעים רבות בפיתוח כלי ההוראה מתקדמים וכלי סיוע לסטודנט.

אנו רואים בהכשרת הסטודנט ללימודים אקדמיים ולמיצוי יכולתו וכישוריו האינטלקטואליים, מטרה השווה בחשיבותה להנחלת הידע המקצועי ולפיכך, אנו שוקדים על בניית כלים ייחודיים למטרה זו.

המרכז רואה עצמו כחלק מהחברה והקהילה בה הוא פועל ולפיכך אנו מעודדים את הסטודנטים ליזום ולקחת חלק בחיי הקהילה. אני מאמין, וכמוני גם יתר אנשי הסגל במרכז, כי התנדבות ומעורבות חברתית מובילה ומכוונת את הסטודנטים ואותנו, לשאוף ולהיות אנשים מועילים ומשמעותיים בחברה.

פרופ’ עמוס דרורי

נשיא המרכז האקדמי פרס

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.