לשיחת חינם

ד"ר יוסי ארנרייך

ד
quote

One doesn’t discover new lands without consenting to lose sight, for a very long time

א. ז'יד

תחומי לימוד: ביופידבק

ד”ר יוסי ארנרייך פסיכולוג חינוכי מומחה מדריך. מטפל ומדריך מוסמך בביופידבק ונוירופידבק מטעם האגודה הישראלית לביופידבק (א.י.ל.י.ם). ד”ר ארנרייך משמש כיו”ר האגודה הישראלית לביופידבק.  את השכלתו האקדמית רכש באוניברסיטת בר-אילן. במסגרת עבודת הדוקטורט שלו פיתח פרוטוקול לטיפול באמצעות גריה חשמלית בבוגרים עם לקות למידה ספציפית בהבנת הנקרא וקשיי זיכרון. נמנה על צוות ההוראה בפדרציה האירופאית לביופידבק (BFE) במסגרת תוכנית – Learn From the Best. ד”ר ארנרייך עוסק בפיתוח התערבויות מבוססות טכנולוגיה (ביוסנסורים/ביופידבק ונוירופידבק) לטיפול פסיכולוגי ביחידים, דיאדות, זוגות ובמערכת החינוכית (מודל מל”ך הכיתה לויסות רגשי). מדריך פסיכולוגים חינוכיים בטיפול ובעבודה מערכתית. במסגרת זאת מתמחה בטיפול מאשש מגדר ונטיה מינית בלהטב”ק הדתי.  ד”ר ארנרייך מומחה בפסיכותרפיה פיננסית וטיפול לשיפור ביצועים של מנהלים בכירים, ספורטאים, וסטודנטים.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.