לשיחת חינם

ד"ר ורדה שרוני

ד
quote

אין די לאדם בחשיפה לגירויים, ואפילו יהיה מעורב בהם יום יום, הוא עדיין זקוק למישהו שיעמוד בינו לבין המציאות, ייתן בידיו כלים להתבונן בתופעות ולהסביר לעצמו מה קורה אתו ומסביבו

פויירשטיין

תחומי לימוד: יסודות פסיכולוגיים של לקויות למידה, קריאה וקשיי קריאה

בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה של הילד באוניברסיטת תל אביב. תואר שלישי מהמכון למחקר של אוניברסיטת טורונטו בחינוך (Ontario Institute for Studies in Education) בשנת 1981. תחום העיסוק המרכזי הוא בתחום ליקויי למידה, עם התמקדות באבחון. פיתחה תכנית לתואר שני ב”ליקויי למידה: הערכה והתערבות חינוכית” במכללת בית ברל וניהלה את התכנית במשך שש שנים. חוקרת בתחום ליקויי למידה: אבחון, פיתוח כלים ומבוגרים עם ליקויי למידה.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.