לשיחת חינם
ד”ר אורנית דוידזון – בז’רנו - דיקאן הסטודנטים במרכז האקדמי פרס

ד”ר אורנית דוידזון – בז’רנו

דבר הדיקנית

חוגים

ביוגרפיה

לרגל תחילת שנת הלימודים אני מאחלת לכם, סטודנטים ותיקים וחדשים כאחד, שנת לימודים פורייה, מהנה ומוצלחת.
שנה שבה הכישורים והעושר האישי שבהם אתם מבורכים יבואו לידי ביטוי בלימודים ובפעילות למען הקהילה.
אני מקווה שכל החלומות, המשאלות והמטרות שלשמן הגעתם אלינו יתגשמו במלואם .

דיקנט הסטודנטים היא הרשות העיקרית במרכז האקדמי פרס הפועלת לרווחת הסטודנטים, המטפלת בבעיותיהם האישיות, האקדמיות, החברתיות והכלכליות.
פעילות המשרד נעשית תוך קיום קשר הדוק עם הגופים האקדמיים והמינהלים של המרכז ועם אגודת הסטודנטים.

במסגרת תפקידי, כדיקנית הסטודנטים, מחויבותי הראשונה היא לכם, מתוך ראיה של המערכת כולה; תפקידי לעזור לכם למצוא את שביל הזהב בין הדרישות הפורמאליות של המערכת כמוסד להשכלה גבוהה לבין הצרכים הייחודים שלכם כפרטים.

התקופה הסטודנטיאלית היא תקופה של פריחה ושגשוג המאפשרת לכם הזדמנות להתפתחות ומימוש עצמי. יחד עם זאת, תקופה זו דורשת כלים של השתלבות והסתגלות למציאות החדשה. דיקנט הסטודנטים מציע לכם מגוון שירותים שמטרתם להקל על קשיי התמודדות עם המציאות הזו ולסייע בידכם לצמוח מתוכה.

באתר זה תוכלו למצוא מידע מפורט על השירותים הניתנים במסגרת דיקנט הסטודנטים. המידע יאפשר לכם להיעזר וליהנות בדרך הטובה ביותר ממגוון השירותים שעליהם אנו מופקדים.

אני רואה חשיבות רבה בדו-שיח מתמיד בינינו ושואפת להשפיע על האווירה הלימודית והחינוכית במוסד, על איכות החיים של הסטודנטים הלומדים בו ועל שביעות רצונכם מהלימודים במרכז. בלשכתי תמצאו תמיד אוזן קשבת ואני אשמח לסייע ולייעץ לכם בכל נושא ועניין. כמו כן אני מצפה מכם לראות במשרד הדיקן “כתובת” בכל מה שקשור בלימודים או בחיים האישיים שלכם, המשפיע על תפקודכן ותפקודכם האקדמי במהלך הלימודים במרכז. אשמח אם תפנו אלי בהצעות חדשות, רעיונות מקוריים ורעננים לטובת כל ציבור הסטודנטים.

שעות קבלה:

יום שעות
א’ 16:30-15:00
ב’ 13:00-11:00
ג’ 11:30-10:00
ד’ 17:30-16:00

 

 ניתן לפנות גם במייל : [email protected]

בברכת שנת לימודים פוריה,

ד”ר אורנית דוידזון – בז’רנו

טלפון: 08-9378923 ; פקס: 08-9378941

 

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.