לשיחת חינם

המלגה מיועדת לסטודנטים לתואר ראשון. סטודנטים לתואר שני זכאים להגיש בקשה להלוואה. ההרשמה הינה באמצעות טופס מקוון באתר משרד החינוך.

גובה המלגה: 4,000 ₪/ 6,240 ₪/ 12,480 ₪ / הלוואה בסך 7,000 ₪.

מועד הרישום: ינואר

לפרטים נוספים

קרן מלגות לסטודנטיות החל משנת הלימודים השנייה לעידוד השכלה גבוהה בקרב נשים ולשיפור מעמדן בשוק. הגשת הבקשה למלגה מחייבת חברות בנעמ”ת/ההסתדרות.

גובה המלגה: 2,000 ₪.

מועד הרישום: אוקטובר – דצמבר

לפרטים נוספים

השתתפות בסדרת הרצאות בנושא יהדות במטרה להעמיק את המודעות היהודית- ציונית, את החיבור לשורשים ההיסטוריים, התרבותיים והערכיים של עם ישראל.

גובה המלגה: עד 5,000 ₪.

לפרטים נוספים

קרן המסייעת לסטודנטים החל משנת הלימודים השנייה לתואר הלומדים תואר במנהל עסקים ומקצועות חברתיים. המלגה מחולקת לסטודנטים בעלי הישגים אקדמיים גבוהים הזקוקים לסיוע כלכלי.

גובה המלגה: 5,000 ₪.

מועד רישום: נובמבר- אפריל

לפרטים נוספים

קרן המעניקה מלגות לסטודנטים מצטיינים למשפטים ומדעי החברה תוך התייחסות למצבם הסוציו אקונומי ולהצטיינות בלימודים (החל משנה ב’). על מנת להגיש בקשה למלגה יש להציג תעודת התנדבות המראה כי הסטודנט מבצע פעילות התנדבותית עבור הקהילה. המלגה לא כוללת התנדבות במסגרת המלגה.

גובה המלגה: 6000 ₪
מועד הגשה: חודש ינואר

לפרטים נוספים

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.