לשיחת חינם

תכנית של צה”ל, האגף והקרן לחיילים משוחררים ו”יחד למען החייל” המעניקה מימון מדי שנה לשכר הלימוד השנתי. הסיוע ניתן לחיילים לוחמים שהתגייסו (יום החיול) החל מה – 1 ליולי 2013 ואילך, שרתו שירות מלא ותקין והינם בעלי תעודת שחרור בכבוד זהב, וכלל החיילים אשר התגייסו (יום החיול) החל מה – 1 ליולי 2013 ואילך, שרתו שירות מלא ותקין והינם בעלי תעודת שחרור (זהב/כסף/ארד), השייכים לאחת מהאוכלוסיות הבאות: זכאי תשמ”ש – הורים, חיילים בודדים, עולים חדשים ובני מיעוטים.

לפרטים נוספים

מלגה המוענקת לחיילים משוחררים אשר טרם מלאו להם 5 שנים ממועד שחרורם ומימשו חלק יחסי מפיקדונם האישי בקרן להכוונת חיילים משוחררים. הקרן מציעה מסלולי סיוע לסטודנטים בני העדה האתיופית, חרדים, תושבי פריפריה גיאוגרפית, בני מיעוטים וחיילים בודדים.

גובה המלגה: עד 5,500 ₪.

מועד רישום: ספטמבר- דצמבר

לפרטים נוספים

מלגה ללוחמים/ תומכי לחימה, עד דרגת סרן ועד שלוש שנים בקבע, שירות צבאי מלא ותקין ממשפחה מעוטת יכולת כלכלית, למעט חיילים בודדים שעלו ארצה בגפם. תחילת הלימודים תוך חמש שנים משנת השחרור מצה”ל. תחילת שנת הלימודים הראשונה או השנייה באוקטובר הקרוב. מקבל המלגה יתחייב לתרום לקהילה 130 שעות פעילות במהלך כל שנת לימוד ולשמור על קשר עם התורם בחו“ל המממן את מלגתו.

גובה המלגה: 4,000 דולר לכל אחת משנות הלימוד ועד ארבע שנות לימוד.
מועד רישום: מרץ – מאי.

לפרטים נוספים

הקרן מעניקה מידי שנה מלגות לימודים ודמי מחייה לחיילים משוחררים אשר הוכרו בצה“ל כ“ חיילים בודדים“. הקרן מעניקה את המלגות אך ורק לסטודנטים אשר סיימו שירות צבאי תקין ומלא ומתחילים את לימודיהם עד שנתיים משחרורם. תמורת המלגה נדרש הסטודנט ל- 130 שעות פעילות קהילתית, העברת מכתב לתורם והשתתפות באירועי הקרן.

גובה המלגה: המלגה כוללת מלגת לימודים ודמי מחייה.

מועד רישום: מרץ

לפרטים נוספים

לסטודנטים נכי צה”ל, בעלי אחוזי נכות קבועים, החברים בארגון ואינם מקבל מימון לימודים מלא ממשרד הביטחון.

גובה המלגה: 5,000 ₪.

מועד רישום: בחודשים ינואר עד סוף יוני מדי שנה.

לפרטים נוספים

המלגה מיועדת לאחים שכולים שאחיהם נפלו במערכות ישראל והוריהם חברים בארגון יד לבנים. תנאי להגשת בקשה למלגה הוא חברות של משפחת השכול בארגון לפחות שנה מיום הגשת הבקשה.

לפרטים נוספים

קרן המסייעת במימון התואר לסטודנטים אשר עומדים בקריטריונים הבאים: סטודנטים דור ראשון להשכלה גבוהה בארץ (לשני הורים אין תואר אקדמי) ועולים חדשים. סטודנטים ששירתו בצה”ל שירות מלא ותקין או שהתנדבו לשירות לאומי/אזרחי. סטודנטים שאינם מקבלים/יקבלו מלגת לימודים נוספת העולה על 50% משכר הלימוד. סטודנטים עם רקע סוציו אקונומי נמוך. על הסטודנט להגיש את בקשתו עוד קודם לתחילתה של שנה”ל הראשונה.

גובה המלגה: 10,000 ₪.

מועד רישום: מרץ

לפרטים נוספים

האגף והקרן לחיילים משוחררים מנהלים מערך של הקצאת מלגות ללימודים ולסיוע אישי באמצעות תרומות וגופים פרטיים.

לפרטים נוספים

מלגה המיועדת לסטודנטים מהמערך הלוחם של חיל הים המשוחררים לכל היותר שנתיים. עדיפות לסטודנטים ממשפחות מועטות יכולות. במהלך שנה”ל המלגאים יפעלו בהיקף של 60 שעות פעילות בקהילה.

גובה המלגה משתנה בהתאם להחלטת הועדה מועד הגשה: ניתן להגיש בכל ימות השנה בקשה לסיוע.

לפרטים נוספים

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.