הירשמו עכשיו!

תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות בשילוב לימודי סייבר ואבטחת מידע

מסלול תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות עם תעודת סייבר

ואבטחת מידע עם התחייבות חוזית לעבודה בהיי-טק

המרכז האקדמי פרס גאה להציג תוכנית ייחודית המשלבת תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות בשילוב מסלול ההכשרה המקיף והמתקדם ביותר בתחומי הסייבר ואבטחת מידע, עם התמחות בתקיפה והגנה של כלל התשתיות והפלטפורמות הקיימות כיום בעולם. כך תוכלו לקבל את היתרון של תואר אקדמי יחד עם התמחות מקצועית בתחום מבוקש והתחייבות חוזית לעבודה!

המסלול הייחודי מאגד בתוכו את התכנים הסטנדרטים עם הנושאים המתקדמים ביותר, הנמצאים כיום בחזית הטכנולוגיה ומבוקשים מאוד בתעשיית ההייטק כגון: מתודולוגיות הגנה והתקפה, שימוש בכלי Penetration Testing תשתיתי ואפליקטיבי, הבנת מערך ה- SOC ,עבודה עם מערכות SIEM ועוד. זאת על מנת שיהיה לך יתרון מובהק בדרך למקצועות ולתפקידים המבוקשים בתעשייה.

יתרונות המסלול

  • התחייבות חוזית לעבודה
    התקבלת לתוכנית? בכניסה לקורס ייחתם עמך חוזה למציאת עבודה בהתחייבות. ניתן יהיה להשתלב במגוון משרות מובילות בשוק כגון: SOC ,מיישמי אבטחת מידע, System ועוד.

  • תכנים איכותיים והתנסות מעשית
    לימוד והכרה עם עולם ההאקינג, התקפה והגנה. בנוסף - התנסות "Hands On" על מערכי פריצות בעזרת מערכת האתגרים הייחודית והבלעדיית של HackerU בשם CYWAR.

  • ללמוד מהטובים ביותר
    סגל המרצים והמרצות מורכב ממומחי וממומחיות הדרכה, עם ניסיון ענף ביישום ובהדרכת נושאי הלימוד בתעשיית ההייטק.

3 שלבים להצלחה‏

‏1 . ראיונות מקדימים

בשלב זה תעברו ראיון אישי הבוחן את ההתאמה הבסיסית לעבודה בסביבה ממוחשבת, ואת האוריינטציה לתחום הדיגיטל, הסייבר ואבטחת המידע.

‏2 . קורס מורחב | 368 שעות אקדמיות

בקורס תלמדו את התכנים הרלוונטיים ביותר לעולם ותעשיית הסייבר, כגון: Windows, Linux, Cisco, Cyber Infrastructure, תכנות בשפת Python ,התקפות והגנות בעולם הסייבר ובנוסף תלמדו על מרכז ניטור אבטחת מידע SOC והמערכות SIEM הקיימות בו.

בנוסף לנסיון התאורטי והמעשי, הקורס יכין אותך בצורה הטובה ביותר למבחני ההסמכה הבינלאומיים כגון: C|EH של EC-Council.

‏3 . השמה לעבודה | בהתחייבות חוזית

בסיום הקורס, בעזרת מחלקת ההשמה של HackerU ,תעברו תהליך השמה הכולל בין היתר סיוע בכתיבת קורות חיים, סימולציות אישיות המכינות לראיונות עבודה, סדנאות קבוצתיות ועוד. לאחר מכן, תזומנו לראיונות אצל חברות שונות ונמשיך ללוות אותך עד למציאת העבודה בתחום הסייבר ואבטחת המידע.

קורסים במסגרת המסלול

תכנית הלימודים מורכבת מקורסי חובה ממסגרת התואר במערכות מידע ניהוליות, בשילוב קורסים ייחודיים למסלול הסייבר ואבטחת המידע תחת תכנית הלימודים כוללת את הקורסים ונושאי הלימוד הבאים:

Python Programming For Security

30 שעות

Python As programing language, Exceptions & Error Handling, Sockets, Web Parsing, Automated Tools & Attacks, Final Project

etworks to Introduction Security and C

20 שעות

במודל זה תלמדו את הנושאים הבסיסיים ביותר הקשורים במחשבים, רשתות תקשורת ואבטחת מידע כגון: הכרת המחשב, חומרה, מבוא למערכות הפעלה, ציוד תקשורת, פרוטוקול, TCP/IP מערכות וירטואליות, תרגול הקמת רשת, הכרת מערכת לינוקס, תרגול פקודות בסיס בסביבת ה-Terminal ,הכרת עולם ה- Cyber Attack Cycle, תכירו את ההתקפות הפופולאריות כיום כגון התקפת ה- Brute Force ואפילו תבצע תקיפת שירותים פופולריים כמו RDP/SS.

LINUX

20 שעות

במודול זה תכירו את מערכת ההפעלה Linux ,שבשנים האחרונות הפכה להיות הנפוצה מאוד בשרתים ובארגונים. במהלך המודול זה תלמדו הרבה פרקטיקה ודרכי שימוש במערכת אך לא תזניחו את צד התיאוריה. חשוב להדגיש שמערכת זו גם משמשת את מרבית רכיבי ה-IoT ,שקיימים בשוק ואף נפוצה מאד בקהילות ההאקינג.

 

Windows Server

20 שעות

במודול זה תלמדו על מערכת ההפעלה לשרתים הנפוצה מבית Microsoft .קורס זה יספק לך ידע בסביבות ארגוניות ואת הטכנולוגיות של  Windows Server. בעזרתו תבינו כיצד חברות רבות מנהלות את כלל מחשבי החברה וכיצד ניתן להגן על סביבות אלו ואף לתקוף אותן.

 

Cyber Infrastructure

40 שעות

במודול זה תלמדו סדרת נושאים מתקדמים ואקטואליים הקיימים בעולם הדיגיטלי, ותבינו מה הן התשתיות הקריטיות וכיצד ניתן למצוא אותן. בנוסף, תחשפו לעולם התקיפה ותלמדו כיצד ניתן לנצל חולשות במערכות אלו. המטרה העיקרית של המודול היא להכיר את המתודולוגיה הבסיסית מאיסוף הנתונים ועד לניצול פגיעויות במערכת.

 

SIEM-SOC & Introduction To Malware Analysis

50 שעות

במודול זה תכירו מהו מרכז ניטור אבטחת מידע (SOC), אילו מערכות נמצאות בשימוש ואיך ניתן להשתמש במערכת SIEM על מנת לזהות מתקפות בזמן אמת ולהתמודד איתם.

 

Cloud Security

במודל זה נכיר את השימוש בפלטפורמות ענן, ונלמד כיצד סביבות שונות מנוהלות ומאובטחות בענן. כמו כן, נכיר ונלמד את המיומנויות הנדרשות על מנת להפעילו.

 

 

פרוייקט גמר -DFIR & Threat Hunting

64 שעות

מודול זה עוסק בביצוע התליכים פורנזיים וחקירה. מטרת המודול היא ללמוד כיצד לבצע חקירת אירועי סייבר, כיצד לזהות איומים תוך שימוש במנגנוני הגנה שונים, כיצד להתמודד עם התקפות סייבר בזמן אמת ולא פחות חשוב להכיר את הדינמיקה של העבודה בצוות SOC.

 

 

 

Network Security

52 שעות

 

במודול זה נלמד כיצד לנהל ולאבטח סוגים שונים של ציוד ומערכות תקשורת בארגון Network Security .

Network  Security: Systems & Architecture, Secure Management & Access, Network Attacks & Mitigation, Network Traffic Analysis, Practical Cryptography, Firewall Fundamentals, VPN Technologies, Network Monitoring, IPS & IDS Concepts

Offensive Security: Ethical Hacking

52 שעות

במודול זה נתרכז באופי החשיבה של התוקף הפוטנציאלי, על מנת לנסות להגיע להבנה מעמיקה יותר ולהבין מאיפה הם באים ומה הכוונות שלהם. כל זה על מנת לנצח אותם במשחק שלהם ולהיות ערוכים לקראת האיומים הצפויים. במהלך מודול זה נלמד על מתודולוגיות התקיפה הפופולאריות בשוק ונבין כיצד לבצע ולהגן מפני סוגים שונים של מתקפות אלו, נבין מה הן התקפות הנדסה חברתית, התקפות תשתית והתקפות יישומים.

 

 

 

Career Services

4 שעות

מודול זה הוא סיוע בהכנה לקראת מציאת התפקיד הראשון שלך בעולם אבטחת סייבר. בעזרת מחלקת ההשמה שלנו נעביר סדנאות בכתיבת קורות חיים, סימולציות אישיות המכינות לראיונות עבודה, סדנאות קבוצתיות ועוד.

 

שעות לימוד והיקף הקורס

לימודי בוקר נפרסים על פני 3 סמסטרים ומתקיימים בין השעות  8:15-15:30, בימים שני, רביעי או חמישי.

תעודת גמר

כבוגר/ת המסלול תוענק לך תעודת בוגר קורס סייבר
ואבטחת מידע מטעם המרכז האקדמי פרס ו- HackerU.

"למדתי המון! הבנתי איך עובדות התקפות בעולם הסייבר, איך ליישם מתקפות בפועל בארגונים וכמובן איך להתגונן מפניהן. בסוף הקורס מחלקת ההשמה עזרה לי למצוא עבודה ב-Bugsec כאנליסט. וכיום אני חוקר פריצות ואיומים שקרו לארגונים"

רון מנקיבסקי, בוגר קורס סייבר ואבטחת מידע ב-HackerU

מסלולי תואר ראשון נוספים

לשיחת חינם הירשמו עכשיו!