לשיחת חינם

תואר פלוס בנושא העתיד של המטאוורס: חיזוי מגמות בעולם משובש

מה תלמדו במסגרת התעודה

המיומנות לחשיבת עתיד היא אחת מהמיומנויות ההכרחיות הדרושות בשוק העבודה העתידי. מציאות משובשת מחייבת מכולנו יכולת לחשוב, להבין ולצפות את העתיד ואת המשמעויות העסקיות הנובעות ממנו בכלים חדשים. הקורס יעסוק בהקניית מיומנות זאת תוך התעמקות בשינויים ובמגמות הצפויות להשפיע על עולמנו בשנים הקרובות בדגש על המרחב המטאוורסי.

מטרת הקורס הינה להקנות לסטודנטים/יות כלים ומיומנויות לחשיבת עתיד ולניתוח המשמעויות העסקיות של השינויים התכופים הקורים במציאות המשובשת, תוך עיסוק במטאוורס כמניע לשיבושים ולשינויים הבאים.

עם סיום הקורס בהצלחה יוכל הסטודנט/ית:

  • לאסוף נתונים שיאפשרו לו לזהות ולנתח מגמות.
  • לנתח שינויי התנהגות על פי פקטורים של מוטיבציה ואבולוציה.
  • להבין מהו המטאוורס ומה ההשלכות שלו על תעשיות וענפי תעסוקה שונים.
  • לזהות ולנתח את ההתאמה של מודלים עסקיים למטאוורס.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.