לשיחת חינם

תעודת פיתוח ההון האנושי בעידן החדש

מה תלמדו במסגרת התעודה

הקורס מתמקד בהבנת אתגרי ניהול עובדים בעולם העבודה המודרני והמתחדש. לאחר הכרת תופעות שונות, חלקן שינו את פניהן בעולם החדש וחלקן חדשות ואופייניות לעולם העבודה העכשווי, נצלול להבנת האתגרים הייחודיים של ניהול עובדים לאור תופעות אלה.

בין היתר, נתייחס לחשיבות הבנת רגשות ומצבים רגשיים ומנבאיהם לתפקוד העובדים והמנהלים, נבין כיצד ומדוע נוצרים בארגונים יחסי כוח ומה המנהלים יכולים לעשות על מנת לנתב אותם לכיוונים רצויים, נכיר את התופעות של התנהגות אזרחית ומנגד התנהגות לא נאותה, וחוויות קונפליקט עבודה-משפחה. בהקשר נדון בשאלה מה המנהלים המודרניים יכולים לעשות על מנת לעודד את התופעות החיוביות, ולצמצם את התופעות השליליות ומהם האתגרים בפעולות שיינקטו.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.