מה תלמדו במסגרת התעודה
הקורס מתמקד בהבנת אתגרי ניהול עובדים בעולם העבודה המודרני והמתחדש. לאחר הכרת תופעות שונות, חלקן שינו את פניהן בעולם החדש וחלקן חדשות ואופייניות לעולם העבודה העכשווי, נצלול להבנת האתגרים הייחודיים של ניהול עובדים לאור תופעות אלה.
בין היתר, נתייחס לחשיבות הבנת רגשות ומצבים רגשיים ומנבאיהם לתפקוד העובדים והמנהלים, נבין כיצד ומדוע נוצרים בארגונים יחסי כוח ומה המנהלים יכולים לעשות על מנת לנתב אותם לכיוונים רצויים, נכיר את התופעות של התנהגות אזרחית ומנגד התנהגות לא נאותה, וחוויות קונפליקט עבודה-משפחה. בהקשר נדון בשאלה מה המנהלים המודרניים יכולים לעשות על מנת לעודד את התופעות החיוביות, ולצמצם את התופעות השליליות ומהם האתגרים בפעולות שיינקטו.