מה תלמדו במסגרת התעודה
מטרת הקורס היא בראש ובראשונה להבין את הצורך בניהול קהילה ואת הגורמים השונים הפועלים בתוכה. במהלך הקורס נלמד כיצד להקים קהילה על ידי מודל שפותח לשם כך, להקנות לסטודנט ידע עדכני בניהול קהילות, הבנה מקסימלית של נושא הרשתות החברתיות והבנה מקסימלית בדרכים ליצור תוכן מעניין מבוסס רגש.
בנוסף ילמדו הסטודנטים לנהל את המדיה על מנת לנהל ולקדם את הקהילה ביעילות. תכני הקורס יתרכזו בניהול תוכן, הכרת רשתות חברתיות, רתימת הלקוח לקהילה, מחקר און ליין, ומעל לכל – ניהול מדיה באופנים שונים על ידי מודל תיאורתי עוצמתי שמבטיח יצירה וניהול של קהילה טובה ומהנה.
עם סיום הקורס בהצלחה יוכל הסטודנט:
- להבין ולהשתמש במגוון מושגים מעולם הפרסום הדיגיטלי.
- להבין וליישם את מודל ניהול קהילה.
- להכיר מקרוב את שיטות ניהול המדיה השונות הנהוגות בעולם הדיגיטל.
- לטייב קמפיינים פרסומיים המבוססים על התיאוריה הנלמדת.