לשיחת חינם

תואר פלוס באסטרטגיות ניהול בעולם גלובלי בדגש על חברות מותגי יוקרה

מה תלמדו במסגרת הקורס

תחום הניהול הבינלאומי מהווה תחום ייחודי בלימודי מנהל עסקים המתמקד בפעילות עסקית בינלאומית של חברות הפועלות בסביבה הגלובלית. אנו עדים לעליה גדולה בהיקף הפעילות הבינלאומית של חברות, ולכך שהאתגרים עימם מתמודדים מנהלים בחברות אלה בזירה הגלובלית הולכים ומתעצמים.

קורס זה מתמקד בפעילות עסקית בינלאומית של חברות גלובליות, במאפייניה ובהיבטים ניהוליים הקשורים אליה. הקורס יסקור סוגיות מרכזיות בניהול בינלאומי ויציג תיאוריות ניהוליות עדכניות, אשר יאפשרו לסטודנטים הבנה וניתוח של הפעילות העסקית הבינלאומית.

בין הנושאים שיידונו בקורס: סביבת הפעילות של חברות גלובליות, אתגרי הניהול בסביבה בינלאומית, אסטרטגיות ניהוליות הנדרשות בחברות גלובליות, ביניהן: תקשורת וניהול משא ומתן בהקשר בינלאומי, ניהול השלוחות בחברה הגלובלית, קבלת החלטות מטה/שלוחות, הבדלים בינתרבותיים ומודלים המאפשרים להבחין בין תרבויות, ניהול צוותים גלובלייים רב תרבותיים, ניהול משאבי אנוש גלובלי, אתיקה וניהול שונות בסביבת הפעולה של מנהלים גלובליים ועוד.

במהלך הקורס יעסקו הסטודנטים בניתוחי אירוע המתמקדים באסטרטגיות הרווחות בחברות גלובליות, ביניהן חברות מותגי יוקרה בסקטורים שונים. מטרות הקורס המרכזיות הינן להעמיק את הידע של הסטודנטים ביחס לסביבת הפעולה של חברות בסביבה הגלובלית ולהקנות להם מיומנויות וכלים רלוונטיים לניהול בסביבה מורכבת זו, בה יפעלו, קרוב לוודאי, במהלך הקריירה שלהם.

קבלת התעודה בקורס זה מותנית בעמידה בהצלחה בקורס הנוכחי ובקורס ההמשך: סיור ניהול מותגי יוקרה בפריז, התכנית נועדה להקנות לסטודנטים מיומנויות וכלים רלוונטיים לניהול בסביבה הגלובלית המורכבת, באמצעות הרצאות פרונטליות ומפגשים עם מנהלים בכירים בחברות מותגי יוקרה מובילות בסקטורים שונים בצרפת. הסיור מותנה לאחר סיום קורס אסטרטגיות ניהול בעולם גלובלי.

עם סיום הקורס בהצלחה יוכל הסטודנט:

  • להכיר את ההשפעות של הפעילות בסביבה גלובלית על חברות גלובליות ובהן חברות בתחום מותגי יוקרה גלובליים ועל האסטרטגיות הניהוליות הנדרשות ממנהלים בסביבה זו.
  • להבין את ההשפעה של הבדלים בין תרבותיים והבדלים בסגנון תקשורת על פרקטיקות ניהול בעידן הגלובליזציה.
  • לקשר בין תיאוריות ומודלים עדכניים לדילמות ואתגרים הקשורים לניהול בחברות רב לאומיות.
  • להכיר כלים מעשיים מרכזיים ומיומנויות רלוונטיות למנהלים בסביבה הגלובלית לשם התמודדות עם התהליכים והאתגרים הניהוליים הניצבים בפניהם בסביבה זו.

 

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.