לשיחת חינם

תואר פלוס בפיתוח וניהול עסקים קטנים ובינוניים

מה תלמדו במסגרת התעודה

העניין הרב בעסקים קטנים ובינוניים- SME, נובע מהיותם אחד ממנועי הצמיחה העיקריים ויצרני רוב מקומות העבודה החדשים במשק. הקורס סוקר מגוון רחב של היבטים ומאפיינים ייחודיים לפתוח וניהול עסקים קטנים ובינוניים בהתייחס להתפתחויות שחלו בשנים האחרונות בתחום עסקים אלו, בעיקר בשכלול תנאי המשק, מימון, הגברת מודעות הממסד וגורמים פרטיים לאפיק זה, השלכות מעורבות ממשלתית ואפשרויות השתלבותם בשווקים הבינ”ל. הקורס ישלב ידע תיאורטי עם ניסיון מעשי בארץ ובעולם וכן ישולבו בו הרצאות אורח של יזמים ומנהלים של עסקים קטנים במטרה ללמוד מניסיונם (best practice).

מטרת הקורס להקנות ידע, מידע וכלים במגוון היבטים הקשורים להקמה, פיתוח וניהול של עסקים קטנים ובינוניים, הן מנקודת ראות המשק והן מנקודת ראות היזם. בקורס ניתן דגש לשינויים בסביבה העסקית והשלכותיהם על ייזום עסקים והתפתחותם. התייחסות מיוחדת תינתן להיבט של חדשנות בעסקים קטנים ובינוניים והשלכותיהם לשמירת כושר תחרות.

עם סיום הקורס בהצלחה הסטודנטים/יות:

  • להכיר ולהבין את ההיבטים הקשורים להקמה, פיתוח וניהול של עסקים קטנים.
  • להכיר את המאפיינים הייחודיים של עסקים קטנים ולהבין איך ניתן להתמודד איתם.
  • להכיר את מרכיבי התכנית העסקית ולהיות מסוגל להכין באופן עצמאי תכנית עסקית על פיה ניתן יהיה לתכנן, להקים ולנהל עסק לאורך חייו.
  • להכיר את התהליכים והכלים הניהוליים המסייעים לקידום חדשנות בעסקים קטנים.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.