לשיחת חינם

תואר פלוס במיזמים וצמיחה

מה תלמדו במסגרת התעודה

הקורס מתאר את צרכי המימון ואת המאפיינים של מקורות המימון המקובלים למימון מיזמים חדשים, במיוחד מיזמים המאופיינים בחדשנות טכנולוגית. במסגרת הקורס נבחן את צרכי המימון השונים של המיזם הצעיר ועיתויים, את שיקולי היזם בבואו להחליט על אופן מימון מיזם חדש, כמו גם את שיקוליהם של ספקי הון וחוב חיצוניים. תינתן סקירה של מאפייני מקורות המימון השונים, כשל השוק הקיים בתחום זה, הדרכים להשגת התערבות ציבורית למתן מענה לכשל השוק, כלים להשגת המידע על מקורות המימון וכלים להתמודד עם כשל השוק מנקודת ראות היזם.

מטרת הקורס הינה להקנות לסטודנט ידע תיאוריטי ומעשי וכן כלים פרקטיים להבנת צרכי המימון של מיזם (בעיקר המאופיין בחדשנות טכנולוגית), המאפיינים של מקורות המימון השונים תוך מתן דוגמאות למקורות המימון הקיימים בישראל כמו גם במקומות אחרים בעולם, הדרישות הפורמאליות הנדרשות לקבלת המימון וכן מאפיינים שונים של קשרי הגומלין בין היזם לגורמי המימון השונים לאורך תקופת המימון. 

עם סיום הקורס בהצלחה יוכל הסטודנט:

  • להכיר ולהבין את צרכי המימון של מיזמים חדשים.
  • להבין את החשיבות בניהול המיזם על בסיס תזרים המזומנים הצפוי.
  • להכיר את המאפיינים של מגוון מקורות המימון השונים הקיימים בשוק.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.