לשיחת חינם

תכנית הלימודים ללימודי שיווק דיגיטלי

גולת הכותרת של השיווק והפרסום באינטרנט היא ללא ספק הרשתות החברתיות. בקורס זה נלמד את כל מה שנדרש להבנת התחום עצמו ולעבודת שיווק ופרסום נכונה ברשתות החברתיות המובילות: פייסבוק, גוגל, יוטיוב, אינסטגרם, טאבולה, אווטבריין ועוד.

אנשי הדיגיטל צורכים ומעבדים את כל הנתונים שניתן להשיג מאתר האינטרנט שלהם (כמות גולשים, מקורות הגעה, דפים נצפים, זמן שהייה, כמות המרות ועוד). זאת על מנת למקסם את יכולות השיווק, הפרסום והמכירה של העסק. לשם כך חשוב לדעת לעבוד בצורה המקצועית והמקיפה ביותר עם Google Analytics. מקצוע אנליסט הינו מהמשמעותיים ביותר מבין מקצועות הדיגיטל הרבים, המבוססים בחלק ניכר אם לא בלתי נפרד, מדאטה.

עבודת השיווק כרוכה בכתיבה קריאטיבית מרובה, כתיבה שיווקית לאתר ומחוצה לו ברחבי הרשת, וכתיבת תכנים ממוקדים ויצירתיים ברשתות החברתיות ועוד. לשם כך תלמד טיפים מועילים לכתיבה נכונה, כיצד לחשוב “מחוץ לקופסא” ולתפקד כקופירייטר להפקת תכנים שיווקיים,  למקסום פעולת השיווק באינטרנט.
חווית משתמש UX – במודול זה תלמד כיצד לבנות אתר בצורה הטובה ביותר מבחינת הדגש על חווית המשתמש – אפיון נכון, עיצוב האתר, באנרים וכו’

פרסום הממומן בגוגל הינו הכלי החשוב, המקיף והמשמעותי ביותר לפרסום ושיווק באינטרנט. בקורס זה נעבור תרגולים והכנה למבחני ההסמכה של Google Adwords (מבחן יסודות, מבחן רשת החיפוש ומבחן רשת המדיה), כמו כן נלמד גם איך לעבוד עם מערכת Google ו- Google Tag Manager Editor.

תחום קידום אתרים דרך פרקטיקות של שיווק אורגני (Search Engines Optimizations). עולם ה-SEO חשוב מאוד לכל בעל אתר שכן כל אתר אינטרנט – מרשים ככל שיהיה, עדיין לא יוכל להימצא בתוצאות החיפוש של מנועי חיפוש כמו גוגל, במידה ולא יתאים עצמו לאלגוריתמים של מנועי החיפוש, המשתנים באופן כמעט יומיומי.

כיום ניתן לפתוח בקלות חנות וירטואלית למסחר מקוון אונליין וזאת בעקבות השינוי בהרגלי הצריכה שהופכים להיות יותר ויותר דיגיטליים. במודל זה תלמד איך לבנות חנות וירטואלית מקצועית בפלטפורמת Amazon / Shopify / Ebay ,איך לעבוד מול ספקים, התנהלות לוגיסטית נכונה, תמחור מוצרים, ניתוח מתחרים, שילוח בין לאומי, עדכון ותפעול הפלטפורמות. בידול ויצירת תכנית עסקית מנצחת ושיווק החנות במגוון רחב של שיטות אשר נלמדות במהלך כל אורך מסלול ההכשרה.

Affilate Programs| דיוור אלקטרוני | בורסות הפרסום RTB | היבטים משפטיים | קנייה ומכירת מדיה | שיווק אוטומטי | הרצאות בשידור LIVE עם בכירי תעשיית הדיגיטל

*ט.ל.ח, פרטי התוכנית עשויים להשתנות.

**רשימת הקורסים יכולה להתעדכן בהתאם לתכנית הלימודים בפתיחת השנה.

***המערכת הינה מערכת מובנית, קורסי הבחירה עשויים להיפרס אוטומטית וניתנים לשינוי לפי היצע קורסים בלבד ומס’ הקורסים הניתנים כפוף למבנה התוכנית.

**** פתיחת הקורסים מותנית במינימום נרשמים.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.