לשיחת חינם

תוכנית ProWoman

תוכנית ProWoman פועלת למען יצירה, קידום וחיזוק מנהיגות נשית במטרה להגדיל את מספר הנשים המכהנות בתפקידי ניהול בכירים.

התוכנית מורכבת מסטודנטיות השואפות להפוך בעתיד למנהלות, יזמיות ומשפיעות בתחומי הכלכלה, ההייטק, הממשל והעשייה החברתית, בעולם התעסוקה ובחברה הישראלית כולה.

מבנה התוכנית:

התוכנית מורכבת מ-13 מפגשים עם דוברות בכירות במשק הישראלי בקבוצה מצומצמת של כ-30 סטודנטיות התכנית כוללת סדנאות פרקטיות לפיתוח קריירה.

בסיום התוכנית יצטרפו הסטודנטיות לארגון הבוגרות הארצי של ProWoman, הכולל משתתפות מכלל המוסדות האקדמיים שסיימו את התוכנית לאורך השנים. הבוגרות יזכו לקחת חלק באירועים, הרצאות וסדנאות וליהנות מרשת קשרים המניחה את הקרקע לשיתופי פעולה עתידיים.

למי מיועדת התוכנית?

התוכנית מיועדת לסטודנטיות שאפתניות הרוצות לעבור פיתוח אישי לעבר קידום הקריירה שלהן. התוכנית פתוחה לסטודנטיות מכל התארים ומכלל המסלולים.

מתי מתקיימת התוכנית?

התוכנית מתקיימת במהלך סמסטר ב’,  בימי ראשון, החל מהשעה 17:00 ועד השעה 20:30.

 

 

 

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.