מעבר לאזור תוכן ראשי
הירשמו עכשיו!

מסלול תואר פלוס – יתרון ברור בשוק העבודה!

מה זה תואר פלוס?

“תואר פלוס” הינו מסלול לימודים ייחודי, המקנה לימודי תעודה מתקדמים הניתנים לשילוב עם התואר, ללא כל עלות נוספת. כך בסיום הלימודים תקבלו גם תואר אקדמי וגם תעודת מקצוע מעשית שיעניקו לכם יתרון ברור בשוק העבודה.

לבחירתכם מגוון מסלולי תעודה מרתקים ומעשירים:

 

מסלולי תואר פלוס לסטודנטים לתואר ראשון במנהל עסקים

מסלול מנהל מערכות מידע (מנמ”ר)

לימודי התעודה יתמקדו במגמות והכיוונים הטכנולוגים בכל השכבות הרלוונטיות, מרמת היישום (אפליקציה) דרך תשתיות החומרה והתוכנה, תוך התייחסות להיבטים ארכיטקטוניים ומתודולוגיים רלוונטיים.

מסלול גישור + הוצאת תעודת מגשר

במסגרת לימודי התעודה ילמדו הסטודנטים מיומנויות גישור בניהול. הם ירכשו ויתרגלו שפה, הרגלי חשיבה, ומיומנויות בהם משתמשים בעולם הגישור, כמו טכניקות שונות לניהול מו”מ, הקשבה ברמות שונות, זיהוי צרכים ואינטרסים של המשתתפים וכלים להבאת הצדדים לכדי הסכמות.

בוגר התוכנית הבינלאומית במכירות ITS

תעודת הסמכה בין-לאומית באסטרטגיות ושיטות מכירה בעידן הגלובאלי, לרבות Complex Sales B2B. זהו קורס בינלאומי, מבית אנטוני אינארינו, גורו המכירות המוביל בעולם. בוגרי הקורס שיעמדו במבחן ההסמכה (מבחן בעברית) יקבלו תעודה בינלאומית חתומה.

מסלול אימון עסקי

במסגרת לימודי התעודה יחוו הסטודנטים את תפקיד המאמן והמתאמן, יתנסו בדילמות אימוניות ויתרגלו את השיחה האימונית על היבטיה השונים.

מסלול נדל”ן וייעוץ משכנתאות

לימודי התעודה כוללים התעמקות בסוגיות משפטיות וכלכליות בניהול מקרקעין והבנת שוק הנדל”ן בישראל, כמו כן הסטודנטים ירכשו ידע מעשי בתחום ייעוץ המשכנתאות וכן ירכשו כלים פרקטיים לניתוח וליווי משפחות ומשקיעים המעוניינים לרכוש נדל”ן.

בוגר התוכנית בשיווק דיגיטלי

לימודי התעודה מעניקים תשתית מעשית לשיווק ברשתות חברתיות, פרסום דיגיטלי, קידום אתרים ופרסום במובייל. התוכנית מכשירה את הסטודנט כמומחה בתחום הדיגיטל, תוך התמחות בכל הכלים והשיטות המרכזיות כיום בעולם השיווק הדיגיטלי והכנה למבחני ההסמכה של גוגל Adwords.

בוגר התוכנית בניהול משאבי אנוש

במסגרת הקורס, יכיר הסטודנט את תפקידו וחשיבותו של ניהול מערך משאבי אנוש במערכת הבריאות הישראלית. הקורס יסקור את ההתפתחות ההיסטורית של מקצוע משאבי האנוש בעולם מאז המהפכה התעשייתית, וינסה לחזות את אתגרי המחר בתחום.

בוגר התוכנית לחינוך פיננסי

התנהלות פיננסית נכונה הינה אחת המיומנויות החשובות בעידן המודרני, העומדת בבסיס מרבית ההחלטות בחיי היום יום.לימודי התעודה יעזרו לפתח כישורים בתחום הפיננסי לצד פיתוח מודעות לקיומן של הזדמנויות פיננסיות, ניהול תקציב מאוזן תוך בניית חיסכון אישי וצמיחה כלכלית.

בוגר התוכנית בבינה עסקית BI

במסגרת לימודי התעודה, ילמדו הסטודנטים להכיר את מתודולוגיות ה-BI השונות ואת שלבי היישום השונים החל מהגדרת הצרכים בארגון ועד שילוב ה-BI הארגוני. במהלך הקורס, יתנסו הסטודנטים בפרויקטים של BI תוך שימוש בכלי BI מובילים.

מסלול בוגר כלכלן יישומי

הקורס מספק כלים מקצועיים, טכניים וחשיבתיים מהשטח ובהם יכולת ניתוח מסדי נתונים הכרת מערכות המידע נפוצות בעולם העסקים בניית תקציב, תמחור וכדומה תוך התנסות מעשית בניתוח וקבלת החלטות ובסוגיות של תמחור, תהליכי רכש ותקצוב.

 

מסלולי תואר פלוס לסטודנטים לתואר שני במנהל עסקים (MBA)

מסלול בוגר קורס דירקטורים

קורס הדירקטורים יכשיר אתכם להבנת תפקיד הדירקטור באופן מיטבי, על ידי מיטב המרצים בתחום.

מסלול ניהול המותג

התכנית מתמקדת בתקשורת שיווקית, קריאייטיב, שיווק ופרסום באינטרנט, הפקת סרטי פרסום, וכוללת סדנת פרסום מעשית.

מסלול Executive

המסלול מקנה למשתתפיו את הכלים המתאימים ואת הידע המעודכן ביותר, כדי שיוכלו להתקדם כמנהלים וכמנהיגים בעולם העסקים של היום.

מסלול מנהיגות

מסלול ייחודי המתאים רק למנהלים בעלי ניסיון ניהול מוכח של 5 שנות ניהול ומעלה. במסגרת מסלול זה יוכשרו הלומדים להתפתחות ניהולית מיטבית בקריירה הניהולית.

מסלול ניהול השקעות

קורס זה מכשיר להבנת היבטים פיננסיים שונים בעולם העסקים תוך התייחסות לסוגיות מרכזיות, ביניהן: הערכת שווי חברות, מסחר במט”ח ומסחר בין-לאומי ואופציות וחוזים עתידיים.

מסלול יזמות וחדשנות

קורס זה מכשיר להבנת תהליכי המיתוג הנדרשים כיום בכל ארגון, תוך הכרת מנגנונים צרכניים משמעותיים, אסטרטגיות מיתוג מובילות והתנסות בבניית מהלכים מותגיים.

מסלול גישור + הוצאת תעודת מגשר

לימודי התעודה יקנו לסטודנטים מיומנויות גישור בניהול. הם ירכשו ויתרגלו הרגלי חשיבה ומיומנויות בהם משתמשים בעולם הגישור, הקשבה ברמות שונות, זיהוי צרכים של המשתתפים וכלים להבאת הצדדים לכדי הסכמות.

 

מסלולי תואר פלוס לסטודנטים לתואר ראשון במדעי ההתנהגות

הסמכת ביופידבק

לימודי התעודה יקנו לסטודנטים את הידע התיאורטי והמעשי הדרוש להם לטיפול פידבק; כל זאת תוך תרגול מעשי במערכת ביו-פידבק מקצועית. השיעורים יועברו על ידי פסיכולוג מדריך מוסמך בשיטה. בכל אחד מהמסלולים יידרש פרקטיקום לצורך ההסמכה (עם הדרכה).

 

מסלולי תואר פלוס לסטודנטים לתואר ראשון במנהל מערכות בריאות

בוגר התוכנית לניהול ארגונים לגיל השלישי

התכנית עוסקת בגרונטולוגיה (חקר ההזדקנות), היבטים משפטיים של הגיל השלישי ומיומנויות ניהוליות.

בוגר התוכנית לניהול משאבי אנוש במערכות הבריאות

התכנית עוסקת בהיבטים יישומיים וכלים בניהול משאבי אנוש, מיומנויות ניהוליות ויחסי עבודה ודיני עבודה.

הכנה לסיעוד

התכנית מתמקדת בלימודי גנטיקה, פסיכולוגיה התפתחותית וביוכימיה.

לשיחת חינם הירשמו עכשיו!