לשיחת חינם

PereStart הינו בית ליזמות וחדשנות עבור הסטודנטים והבוגרים של המרכז האקדמי פרס, המקנה להם את הכלים והניסיון הדרושים בפיתוח יזמות וחדשנות, כמו גם שירותי ייעוץ, הרצאות, האקתונים ועוד.

 

מיקום

טלפון

0547193220

שירותי המרכז ליזמות וחדשנות

הרצאות העשרה מרתקות בתחומי היזמות והחדשנות

מגוון הדרכות וסדנאות בנושאי יזמות, חדשנות והקמת מיזם חדש

על המרכז

כיום, יזמות וחדשנות הן מיומנויות חשובות להרחבת הזדמנויות התעסוקה, השתלבות בשוק העבודה והישארות בו לאורך זמן. רכישת ידע וכלים בתחומים אלו יסייעו בשני אופנים-

1 .הגדלת הזדמנויות קריירה עבור הסטודנטים על ידי כך שיאפשרו להם ליזום לעצמם תעסוקה ו/או להשתלב במשרות בכירות.

2 .הגדלת ארגז הכלים והמיומנויות המקצועיות על-מנת תמיד להיות בעלי ערך ולרוונטיות בשוק העבודה (וכך גם להישאר בו לאורך זמן).

מטרת המרכז היא לסייע לסטודנטים ולבוגרים בעלי זיקה בתחום היזמות והחדשנות לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם ולתת להם תשתית, כלים והכוונה.

אירועי החודש

יום חמישי 29.12

בשעה 20:00 ZOOM

"פרסונה" עם רותי רוסו

בהרצאה מתמקדת רוסו במקום שלנו כצרכנים של מזון (רב!) בעידן של שפע: שפע אוכל, שפע תוכניות אוכל, שפע פרסומות לאוכל, שפע מסעדות, שפע אופנות, שפע מחקרים, שפע דיאטות שניסינו, שפע דיאטות שכשלו, שפע ארוחות שחיתות, שפע ימים שבאים אחריהם.


 

לפרטים והרשמה

יום חמישי 12.01

בשעה 20:00 ZOOM

"פרסונה" עם זוהר לבקוביץ

יזם ההייטק ומשקיע הון סיכון זוהר לבקוביץ' ("הכרישים") מגיע עד אליכם לסשן שאלות ותשובות בו יספר על הניסיון הרב שלו בניהול משברים, ומהם הכלים שכל יזם ויזמית צריכים על מנת להפיק את המיטב מתקופות לא פשוטות.

 

לפרטים והרשמה
לכל האירועים
פרופ' דפנה שוורץ

ד"ר דפנה שוורץ

מנהלת המרכז ליזמות וחדשנות,
מומחית לפיתוח כלכלי מקומי
ואזורי, ליזמות וחדשנות

מתעניינים בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם או חייגו עכשיו 08-3006064 או חייגו עכשיו

*סטודנטים מוזמנים ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.