לשיחת חינם

מירית שרון

דבר ראש היחידה לגיוון ושיוויון מגדרי

מירית שרון

שריל סנדברג כותבת בספרה “לפרוץ קדימה”: “תתמסרו לקריירה שלכן, תמצאו דבר מה שתאהבו לעשות ועשו אותו בהתלהבות. מצאו את הקריירה המתאימה לכן והמשיכו עד לפסגה”. מה שמלהיב אותי הוא לקדם את תחום השוויון המגדרי במרכז האקדמי פרס. 

כראש תחום קידום השוויון בין המינים במרכז אני מחויבת ליצירת קהילת קמפוס בטוחה, מכילה ותוססת שבה כל הסטודנטיות והסטודנטים יוכלו לשגשג. משמעות הדבר היא יישום מדיניות ותוכניות חדשניות המאתגרות את הסטטוס קוו ומקדמות שוויון מגדרי בכל ההיבטים של חיי הקמפוס.  

אני מאמינה שחינוך הוא המפתח ליצירת שינוי בר-קיימה. לכן אתן עדיפות לקידום המודעות וההבנה של סוגיות מגדריות, כולל ההשפעה המזיקה של סטריאוטיפים והטיות מגדריות, וחשיבותה של ברית ביצירת חברה צודקת ושוויונית יותר. אפעל ללא לאות לבניית קהילה של תמיכה והעצמה לכל הסטודנטיות והסטודנטים, ללא קשר לזהות המגדרית שלהם. על ידי טיפוח תרבות של כבוד, הכלה וקבלת הגיוון, נוכל ליצור קמפוס שמשקף באמת את ערכי השוויון והצדק היקרים לנו.  

אסיים בהמלצתה של שריל סנדברג לשאול את עצמנו “מה הייתי עושה, אילו לא הייתי מפחדת?”, ואז לצאת לעשות את הדבר הזה. נסו לשאול את השאלה הזו, ואז העזו! 

אני מזמינה אתכן ואתכם לפנות אליי בכל עניין מגדרי לטובת סביבה מכילה ושוויונית, כמו כן להציע רעיונות או אירועים שיתאימו לקמפוס שלנו. 

בברכה,

מירית שרון 

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.