לשיחת חינם

ד"ר טל מימרן

ד
quote

יוצר אך לא מחזיק, כיוון שאינו תובע זכות לעצמו לא ניתן לקחת ממנו אותה

ספר הטאו, תרגום: ניסים אמון

תחומי לימוד: משפט בינלאומי פומבי, סייבר ומשפט, מאבק בטרור

ד”ר טל מימרן הוא הרכז האקדמי של הפורום למשפט בינלאומי באוניברסיטה העברית בירושלים, רכז המחקר במרכז פדרמן לחקר הסייבר בפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית ועמית מחקר במכללה האקדמית צפת. בעבר, הוא לימד מספר קורסים בתחום המשפט הבינלאומי הפומבי במגוון מוסדות בישראל, והדריך קבוצות לתחרויות בתחום המשפט הבינלאומי הפומבי ברחבי העולם. טל שימש גם כחוקר במכון הישראלי לדמוקרטיה בנושא “טרור ודמוקרטיה”, ועורך של כתב העת המקוון לזכויות האדם “המשפט ברשת”. טל עבד כעורך דין ביחידה להסכמים בינלאומיים ותביעות בינלאומיות של משרד המשפטים ושירת במילואים במחלקת הדין הבינלאומי של צה”ל.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.