לשיחת חינם

אסף גביזון

quote

בסוף כל הסופות- בעצם: בתחילת כל התחילות – נושא המשפט ונושא האינטרסים והזכויות בו הוא האדם

השופט מישאל חשין ז"ל

תחומי לימוד: אתיקה מקצועית

משפט זה מתמצת בעיניי את מקצוע עריכת הדין שהינו אחד המקצעות המרתקים והמאתגרים ביותר  הקיימים עלי אדמות.
מעבר לכל האינטרסים והאמוציות במרכזו של ההליך המשפטי ניצב אדם.  האדם יכול להיות הלקוח שלך, הצד השני, עורך הדין של הצד השני, עד על דוכן העדים, וכולם כולם הם בני אדם ושומה עלינו לזכור זאת יום יום שעה שעה.
חבר בלשכת עורכי הדין משנת 1999. בעל משרד ערכי דין המתמחה בתחום האזרחי- מסחרי ומקרקעין. ניסיון רב ועשיר בניהול תיקי ליטיגציה אזרחית ומסחרית בערכאות השונות. במקביל מרצה למשפטים בקורס אתיקה מקצועית ומקורות המשפט ומייסד סדנאות וסימולציות פרקטיות בתחום האזרחי. שימש כקובל מטעם לשכת עורכי הדין בהליכם משמעתיים .

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.