לשיחת חינם

חנה בן ציון

חנה בן ציון
quote

הוו מתונים בדין, העמידו תלמידים הרבה ועשו סיג לתורה

פרקי אבות, פרק א', משנה א'

תחומי לימוד: אתיקה בפסיכולוגיה

חנה בן ציון היא פסיכולוגית חינוכית מומחית בכירה. חנה מלמדת את נושא האתיקה לתלמידי תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית במרכז האקדמי פרס. חנה ניהלה את השירות פסיכולוגי- חינוכי בערד במשך 20 שנה, מדריכה פסיכולוגים חינוכיים. הייתה חלק מצוות ההיגוי של המדרשה ללימודים מתקדמים בפסיכולוגיה חינוכית של השירות הפסיכולוגי-ייעוצי (שפ”י). הקימה את הפורום לאתיקה של שפ”י. הייתה חברה ואחר כך שימשה כיו”ר ועדת האתיקה של הסתדרות הפסיכולוגים בישראל (הפ”י).  שותפה בכתיבת ניירות עמדה של שפ”י ושל הפ”י. שותפה לכתיבת קוד האתיקה-המקצועית של הפסיכולוגים בישראל (2017) . חנה חברה בוועדות שחרורים של אסירים של הנהלת בתי המשפט, בוועדות אבחון של אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית של משרד הרווחה ובוועדות התאמה וערר להתאמות בבחינות בגרות של משרד החינוך. חברה מטעם מועצת הפסיכולוגים בבית הדין המשמעתי של הפסיכולוגים של משרד הבריאות.

מתעניינים בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם או חייגו עכשיו 08-3006064 או חייגו עכשיו

*סטודנטים מוזמנים ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.