לשיחת חינם
degree plus

"תואר פלוס" הינו מסלול לימודים ייחודי, המקנה לימודי תעודה מתקדמים הניתנים לשילוב עם התואר ללא כל עלות נוספת. כך, בסיום הלימודים תקבלו גם תואר אקדמי וגם תעודת מקצוע מעשית שיעניקו לכם יתרון ברור בשוק העבודה.

רשימת התארי פלוס

התמחות בניתוח נתונים Data Analyst & BI / התמחות בניהול מערכות מידע

התמחות בניתוח נתונים Data Analyst & BI

מטרת המסלול היא להקנות ידע והבנה של ויזואליזציות שונות של נתונים ותכנון דשבורד ניהולי אפקטיבי. בנוסף, במסלול תחשפו לשיטות ניתוח ואלגוריתמי למידה של data big ותכירו כלים נפוצים בתחום ניתוח הנתונים.

התמחות בסייבר ואבטחת מידע Cyber Security

התמחות בסייבר ואבטחת מידע Cyber Security

מסלול ההכשרה המקיף והמתקדם ביותר בתחומי הסייבר ואבטחת מידע, עם התמקדות בתקיפה והגנה של כלל התשתיות והפלטפורמות הקיימות כיום בעולם.

הוא מאגד בתוכו את הנושאים הנמצאים בחזית הטכנולוגיה ומבוקשים מאוד בתעשיית ההייטק כגון: מתודולוגיות הגנה והתקפה, שימוש בכלי Testing Penetration תשתיתי ואפליקטיבי, הבנת מערך ה- SOC ,עבודה עם מערכות SIEM ועוד. הלימודים כוללים התנסות במעבדת סייבר ייחודית המדמה התקפות שיאפשרו לכם להתמודד בתרחישי הגנה שונים מול איומים אלו.

התמחות בבניית אתרים Full Stack

התמחות בבניית אתרים Full Stack

ההתמחות המקיפה, המתקדמת והמקצועית ביותר לבניית אתרים, המתמקדת בטכנולוגיות MEAN Stack ו- React פיתוח צד שרת וצד לקוח (Stack Full), מה שמאפשר לשלוט בתחום זה ב- 360 מעלות ולהגיע לחוד החנית בענף פיתוח האתרים. כך תקבלו את ארגז הכלים של אחד מהתחומים החשובים והאיכותיים בתעשיית הפיתוח.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.