לשיחת חינם
degree plus

"תואר פלוס" הינו מסלול לימודים ייחודי, המקנה לימודי תעודה מתקדמים הניתנים לשילוב עם התואר ללא כל עלות נוספת. כך, בסיום הלימודים תקבלו גם תואר אקדמי וגם תעודת מקצוע מעשית שיעניקו לכם יתרון ברור בשוק העבודה.

רשימת התארי פלוס

תעודת ביופידבק

סטוריטלינג

מאז מדורת השבט, סביבה ישבו כולם ושמעו סיפורים, ועד הפרסומת האחרונה של נייקי- כולנו מרותקים לסיפורים הטובים באמת.

בואו ללמוד כיצד לספר נכון את הסיפור שלכם, בדרך שתקדם את דרכם המקצועית. בתעודה זו תקבלו את הכלים שיעזרו לכם להטות את דעת הקהל לכיוון מחשבה כזה או אחר, להציג מצגות למשקיעים, לבנות סיפור מותג ועוד. הקורסים שילמדו בתעודה כוללים: תקשורת שכנועית, סדנת סטוריטלינג וסדנת פיתוח מיומנויות תקשורתית.

 

תעודת ביופידבק

פודקאסט

הרשתות החברתיות כאן כדי להישאר. בשנים האחרונות הן הופכות לפלטפורמות שאליהן מסיטים מותגים את רוב תקציבי השיווק שלהם וההזדמנויות גדלות בהתאם. 

הקורסים שילמדו בתעודה זו יעניקו לכם את כל הכלים כדי להיות מומחים בתחום: פיתוח וקידום תוכן- אחד מחמשת המקצועות המבוקשים ביותר לשנים הקרובות הוא יוצרי תוכן ברשתות החברתיות. בסדנה תלמדו כיצד מייצרים תוכן לפלטפורמות השונות וכיצד מפתחים שפה משלכם ובידול בעולם בו כולם רוצים להיות משפיענים. סדנת פודקאסט- המדיום התקשורתי הצומח ביותר בעולם הוא גם המסקרן ביותר. בואו ללמוד איך מייצרים פודקאסט שכולם ירצו לשמוע

חדש! פיתוח צוותים בארגון ובשטח

אסטרטגיה תקשורתית

כמו כל דבר שמנוהל היטב, גם בתקשורת נכונה, צריך לדעת לתכנן תהליכים מראש, ולהיות מוכנים להגיב לכל תרחיש סביר. 

בואו ללמוד כיצד לנהל משברים תקשורתיים ולקבל את הכלים לבניית אסטרטגיה תקשורתית שתשרת את המותג שלכם נכונה. כמו כן, תעמיקו בתחום התקשורת והפסיכולוגיה החברתית. תחום חדש ומרתק המסביר את המדע שמאחורי קבלת החלטות שלנו כקבוצה.

נדל

נדל"ן וייעוץ משכנתאות

בעשור האחרון משקיעים פרטיים, חברות השקעה ומשקיעים מוסדיים הגדילו את ההשקעות בנכסי נדל”ן מניבים ואחרים ברחבי הגלובוס. אפיק הנדל"ן הפך למרכיב משמעותי בכל תיק השקעות.

תכנית תואר פלוס בנדל”ן וייעוץ משכנתאות של המרכז האקדמי פרס מספקת כרטיס כניסה לעולם מרתק זה. במסגרת התכנית ילמדו הסטודנטים לעומק על ענף הנדל”ן בישראל ובעולם, ויכירו את המושגים והמאפיינים הייחודים שלו. בהמשך ילמדו ויכירו הסטודנטים את עולם המשכנתאות, ירכשו ידע תיאורטי ומעשי בתחום הנדל”ן והמשכנתאות, וכן יקבלו כלים פרקטיים לניתוח תיקי משכנתאות וליווי מקצועי של משפחות ומשקיעים המעוניינים להשקיע בנדל”ן.

לוגיסטיקה ורכש

לוגיסטיקה ורכש

המסחר והשירותים המקוונים הפכו את הניהול הלוגיסטי לאחד התחומים החשובים והצומחים ביותר בשנים האחרונות.

חברות כגון אמאזון, עליבאבא וולמארט ומרכזי שירות בינלאומיים משתמשים במודלים מדעיים מתקדמים לשיפור המערך הלוגיסטי, וכך נשמר היתרון שלהם. מגפת הקורונה, שהרגילה רבים להזמין סחורה או שירות לביתם במקום לצאת לחנות, האיצה מאוד את התהליך ואת הצורך במומחים כגון מנהלי מרלו”גים (מרכזים לוגיסטיים), מנהלי רכש ועוד. תכנית תואר פלוס להכשרת מנהלי רכש ולוגיסטיקה של המרכז האקדמי פרס בשיתוף ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל מורכבת משני קורסים: עקרונות בניהול תהליכי הרכש והלוגיסטיקה, וניהול גלובלי של שרשרת האספקה. התכנית מקנה לסטודנטים ידע, הבנה וכלים מעשיים בתחומים חשובים המרכיבים את הניהול הלוגיסטי, כגון: רכש, שינוע, ניהול מרלו”גים (מרכזים לוגיסטיים), יבוא-יצוא, ניהול פרויקטים ושרשרת האספקה. במהלך הקורסים יבוצעו סיורים לימודיים ויתקיימו הרצאות אורח של בכירים מהתעשייה.

חינוך פיננסי

חינוך פיננסי - בירה או משכנתא

בימים אלו על רקע משבר הקורונה נושא ההתנהלות המשפחתית הפיננסית הנכונה הוא בעל חשיבות עצומה. ניהול כלכלת המשפחה הופך בשנים האחרונות להיות יותר מקצועי ומתוחכם, תוך שהוא מאמץ כלים ומושגים מהעולם העסקי.

התכנית המשותפת של ארגון פעמונים והמרכז האקדמי פרס לחינוך פיננסי, מקנה לסטודנטים ידע וכלים לפיתוח כישורים ומיומנויות בתחום הפיננסי האישי והמשפחתי, לצד פיתוח מודעות לניהול ותכנון תקציב, בדרך לחירות פיננסית וצמיחה כלכלית. סטודנטים שיעמדו בדרישות התכנית יקבלו תעודה בוגר התכנית ויוכלו להמשיך לתכנית של פעמונים ללווי משפחות מעשי, באזור מגוריהם, בשיתוף מלווה פעמונים ותיק.

תעודת גישור מתקדם / תעודת מגשר

תעודת מגשר

עולם הגישור הופך בעשורים האחרונים להיות חלק מהותי מעולם העסקים ומהעולם המשפטי. תכנית הגישור של המרכז האקדמי פרס בשיתוף עם חברת בר שיח, המוכרת על ידי משרד המשפטים,

מכוונת להקנות לסטודנטים שפה, הרגלי חשיבה, טכניקות שונות לניהול מו”מ וכלים מעשיים לפתרון סכסוכים והגעה להסכמות.

התכנית תכלול את שני הקורסים הבאים: גישור-הלכה למעשה, סדנה מתקדמת בגישור.

הגישור ככלי ניהולי מקנה משנה סדורה של שלבים, תהליכים ומיומנויות המאפשרים כל זאת. התכנית כוללת לימודים תאורטיים מקיפים לצד תרגול מעשי באמצעות סימולציות והתנסות בהליכי גישור כצד ג’ ניטרלי בעולם המשפטי, וכצד בתוך המו”מ בקונפליקטים האופיניים לארגונים עסקיים. סטודנט שיעמוד בדרישות התכנית יקבל תעודת מגשר מוסמך מטעם משרד המשפטים.

התוכנית הבינלאומית במכירות ITS

התוכנית הבינלאומית במכירות ITS

התכנית הבינלאומית למכירות ITS היא תכנית משותפת למרכז האקדמי פרס ולחברת אינארינו, הנושאת את שמו של אנטוני אינארינו, גורו מכירות מהמובילים בעולם המשמש יועץ לחברות בינלאומיות רבות.

במסגרת התכנית תלמדו כיצד למכור את הרעיונות שלכם, כיצד לרתום אחרים ולשכנע, כיצד להתמודד מול התנגדויות וכיצד להוביל תהליכים של שינוי מול מנהלים, אנשים וארגונים. התכנית תקנה לסטודנטים ידע תאורטי וכלים מעשיים באסטרטגיות ושיטות מכירה בעידן הגלובלי. בוגרי התכנית שיעמדו במבחן ההסמכה, יקבלו תעודה בינלאומית משותפת למרכז האקדמי פרס ולחברת אינארינו האמריקאית.

מנהלי מסחר אלקטרוני eCommerce / ניהול eCommerce

מנהלי מסחר אלקטרוני eCommerce

מטרת התוכנית להקנות את הכלים והיכולות לניהול אסטרטגי של פלטפורמת המכירות המקוונות המתאימה לצרכי החברה. במסגרת התוכנית ידון תהליך מסע הלקוח- מהליד ועד הרכישה, תוך הצגת הכלים הטכנולוגים והלוגיסטיים, מתהליך המכירה ועד תהליך אספקת הסחורה ללקוח.

שיווק דיגיטלי / תעודת ניהול כלים טכנולוגיים בשיווק

שיווק דיגיטלי

עולם השיווק עבר בעשורים האחרונים מהפכה כאשר חלק גדול מהפעילות השיווקית ומאמצי המכירה עבר מאמצעי המדיה המסחריים (רדיו/טלוויזיה/עיתונות) לאינטרנט ולרשתות החברתיות.

הביקוש הרב לאנשי דיגיטל מיומנים ומקצועיים שיוכלו להשתלב בתפקידי מפתח בתעשייה רק הולך וגובר. מסלול השיווק הדיגיטלי מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי רחב בעולם המושגים של השיווק הדיגיטלי הדינמי. בנוסף, התכנית תספק לסטודנטים כלים פרקטיים בבנייה וקידום אתרים וכן בפיתוח של תכנית שיווקית מותאמת לדיגיטל ולרשתות חברתיות. בוגרי התכנית יוכלו להשתלב בתחום מבוקש ודינמי זה.

מנהלי מותג / התמחות בשיווק

מנהלי מותג

מגפת הקורונה והמשבר הפוליטי/חברתי/כלכלי בישראל ובעולם חידדו את ההבנה כי אחד הכלים היעילים ביותר שנמצא ברשות ארגונים וחברות המתמודדים עם סיכונים ותהפוכות בשוק הוא המותג.

מותגים גדולים בונים את ערך המותג שלהם בזמני משבר. הם בולטים בכך שהם בוחנים כיצד המותג שלהם יכול להיות שימושי בזמן המשבר. הם משקיעים בלקוחות, בעובדים, בספקים ובמפיצים שלהם. מסלול מנהלי מותג של המרכז האקדמי פרס מספק כלים תאורטיים ופרקטיים להתמודדות עם האתגרים הכרוכים בפיתוח, מינוף, הגנה ושמירה על מותגים חזקים ואפקטיביים הן בעולם המסחרי העסקי והן בעולם הפוליטי.

ניהול משאבי אנוש

ניהול משאבי אנוש

ניהול המשאב האנושי הוא אחד האתגרים המרכזיים של חברות בעולם טכנולוגי גלובלי צומח.

התכנית לניהול משאבי אנוש של המרכז האקדמי פרס, בשיתוף עם העמותה לניהול משאבי אנוש, שבה חברים מרבית מנהלי משאבי האנוש של החברות המובילות במשק, מציגה בפני הסטודנטים את הכלים והאתגרים העומדים בפני מנהלי משאבי אנוש ישירות מהשטח. הקורס יעסוק בסוגיות ובאתגרים העומדים בפני מנהלי משאבי האנוש ויקנה לסטודנטים הבנה וידע תאורטי נרחב לצד כלי ניהול אפקטיביים ומעשיים בתחום מעניין ודינמי זה.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.