לשיחת חינם

בית הספר במנהל עסקים מכשיר את הסטודנטים במגוון רב של תחומי ידע בנושאים שונים הקשורים לעולם העסקי, ביניהם שיווק, מימון, חשבונאות, משאבי אנוש, משפט עסקי, כלכלה ועוד. מטרת התואר היא להכשיר מנהלים ויזמים עתידיים, תוך מתן כלים מעשיים לניהול נכון של עובדים, עסקים וארגונים. התוכנית כוללת הן לימודים עיוניים והן מעשיים, עם דגש על פיתוח מיומנויות ניהול, יזמות וקבלת החלטות.

במרכז האקדמי פרס ניתן ללמוד תואר ראשון במנהל עסקים (B.A), תארים ראשונים דו- חוגים, תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות ותואר שני במנהל עסקים (M.B.A). 

התארים ניתנים במסלולי בוקר, ערב , תואר שני מותאם אישית, מסלול מקוצר של תואר ראשון בשנתיים ו/או תואר ראשון ושני ב-3 שנים.

התארים כוללים מגוון התמחויות ותעודות מקצועיות במסגרת תואר פלוס. 

מה עושים עם תואר ראשון במנהל עסקים?

לימודי מנהל עסקים הם שער מצוין למי שרוצה להיכנס לעולם העבודה ומדרגה טובה למי שרוצה להתקדם בתוכו. מי שחולם לנהל עסק משלו או להשתלב בתפקידים בכירים בעסקים יהנה מפירותיו של תואר במנהל עסקים, הפותח בפני בוגריו אפשרויות רבות לפיתוח הקריירה במסלולים שונים, בהתאם לתחומי העניין והכישורים האישיים.

מה עושים עם תואר שני במנהל עסקים?

בוגרי תואר שני במנהל עסקים יוכלו להשתלב בכל ארגון או חברה, בתפקידי ניהול, תוך שליטה בשפה העסקית, התמצאות בתחומים השונים של הפעילות הארגונית ועמידה באתגרים המקצועיים המורכבים בכל תחומי העסקים.

התמחויות במנהל עסקים ייחודיות למרכז האקדמי פרס

peres plus magazine - במנהל עסקים במרכז האקדמי פרס

“תואר פלוס” הינו מסלול לימודים ייחודי, המקנה לימודי תעודה מתקדמים הניתנים לשילוב עם התואר ללא כל עלות נוספת. כך, בסיום הלימודים תקבלו גם תואר אקדמי וגם תעודת מקצוע מעשית שיעניקו לכם יתרון ברור בשוק העבודה.

 

סטודנטים מספרים

התואר במנהל מערכות בריאות מאתגר ומהנה בו זמנית, ונותן לסטודנטים קרש קפיצה לקראת לימודי המשך ופיתוח הקריירה. 

אושרת מאיר - בוגרת תואר ראשון במנהל מערכות בריאות, המרכז האקדמי פרס

אושרת מאיר

בוגרת תואר ראשון במנהל מערכות בריאות

במסגרת הלימודים שלי במרכז האקדמי פרס, אני מקבלת את כל המעטפת שכל סטודנט צריך ורוצה לקבל, יחס חם, אכפתיות ולימודים ענייניים ומעניינים.

אליאורה סטון - סטודנטית לתואר ראשון במערכות מידע ניהוליות במרכז האקדמי פרס

אליאורה סטון

סטודנטית לתואר ראשון במערכות מידע ניהוליות

עובדת במחלקת מערכות מידע של אגד הסעים

חווית הלימודים במרכז האקדמי פרס משלבת מקצועיות, פיתוח ברמה האישית והכי חשוב אנושיות ומתן מענה אישי. אין ספק כי אצא לשוק העבודה עם הכלים המבטיחים הצלחה בתחום המשפטי.

אנדראה רובינסקי

בוגרת תואר ראשון במשפטים

כמי שמגיעה מעולם הבריאות, שמעתי רבות על המסלולים והמרצים שבמרכז ובדיעבד, זה היה המקום המושלם להזניק את הקריירה. 

אילנה תבור

בוגרת תואר ראשון במנהל מערכות בריאות וסטודנטית לתואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני

לא חשבתי שאפשר גם ללמוד וגם להנות, חווית הלמידה יוצאת מן הכלל תוך מתן שילוב של תואר ראשון ושני במקביל והכי חשוב יחס חם ואישי מכל הסגל.

אושרי ביטון - סטודנט לתואר ראשון במנהל עסקים במרכז האקדמי פרס

אושרי ביטון

סטודנט לתואר ראשון במנהל עסקים

קיבלתי כלים מדהימים כבר בתור סטודנטית, בזכות התמחות בחברת ענק, שבה אני עובדת גם כיום.

אוריאן רבאני - בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים, המרכז האקדמי פרס

אוריאן רבאני

בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים

עובדת כ- HR BP בחברת DHL

לכל הסיפורים

הכירו את הבוגרים שלנו

מתן, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים

הכירו את הבוגרים שלנו

מתן, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים 2

שאלות ותשובות

אכן כן! תכנית level-up מאפשרת לסטודנטים להתנסות באופן מעשי בארגונים המובילים בתעשייה כבר במהלך הלימודים, ליצור קשרים עם בכירים בתעשייה ולהתנסות בעבודה מעשית בפועל. בין הרגונים המשתתפים בתכנית: מזרחי טפחות, חברת החשמל, תנובה, פרוקטר אנד גמבל ישראל ועוד.

כרגע, ועד הודעה חדשה בנושא, הלימודים מתקיימים במתכונת משולבת: אפשר ללמוד באפן פרונטלי בקמפוס או בלמידה מקוונת – לבחירתו של הסטודנט (למעט בקורסים ספציפיים).
למידע מלא השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם.

תנאי הקבלה לתואר מפורטים כאן, עם זאת תיתכן קבלת מועמדים חריגים בהיקף של עד 10% על בסיס התחשבות בנסיבות חיים חריגות.

אכן, ישנה אפשרות למסלול מהיר לתואר ראשון ושני במנהל עסקים ב 4 שנים בלבד. בנוסף, ישנה אפשרות לתואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני ב 4 שנים.

כמובן. בעזרת היחידה לפיתוח קריירה, המרכז משים בהצלחה בוגרים וסטודנטים רבים. היחידה לפיתוח קריירה מעניקה מעטפת מלאה: החל משלב הכנת קורות החיים ועד שלב ההשמה.

בתואר הראשון במנהל עסקים ישנם 5 מסלולי התמחויות: שיווק, משאבי אנוש, מימון וחשבונאות, ניהול מערכות מידע ונדל”ן. בנוסף יוכלו הסטודנטים ללמוד ולקבל תעודות מעשיות (תואר פלוס) במגוון תחומים.

תואר ראשון במנהל עסקים, פותח בפני בוגריו קשת רחבה של אפשרויות תעסוקה. ככזה, תחומי הלימוד בו מגוונים: כלכלה, שיווק, ניהול מו”מ ועוד מגוון תחומים הנותנים לסטודנטים שלנו כלים להיות אנשי העסקים של המחר.

המרכז האקדמי פרס הוא המוסד האקדמי היחיד בישראל המציע מסלול עם עבודה מובטחת. בוגרי תואר ראשון במנהל עסקים במסלול שיווק דיגיטלי מקבלים התחייבות חוזית לעבודה בהייטק בסיום הלימודים.

תואר פלוס הינו מסלול ייחודי המקנה מגוון תעודות מקצועיות כבר במהלך התואר.
בתואר הראשון במנהל עסקים ישנן מגוון תעודות שנותנות לבוגרים שלנו יתרון ברור בשוק העבודה: תעודת בוגר שיווק דיגיטלי, תעודת מגשר, תעודת מנהל מותג ועוד ועוד.
כאן תוכלו למצוא רשימת התעודות המקצועיות המלאה.

אכן, רוב הסטודנטים שלנו משלבים בהצלחה לימודים ועבודה כך שאפשר לצבור ניסיון מעשי כבר בזמן הלימודים. בנוסף תכנית LEVE-UP משימה סטודנטים, בשנתם האחרונה לתואר, בארגונים מובילים בתעשייה.

המרכז האקדמי פרס מפעיל מגוון תכניות מלגות פנימיות וחיצוניות, על בסיס התנדבות או על בסיס סוציו אקונומי שעוזרות לסטודנטים רבים לממן את לימודי התואר. תוכלו לקרוא על כל התכניות כאן.

תכנית הלימודים בתואר השני במנהל עסקים גובשה מתוך הבנת השינויים והמגמות בעולם הניהול, תוך הקפדה על הקניית הכלים, המיומנויות והמומחיות הנדרשת להצלחה בשוק העבודה.

תכנית הלימודים כוללת קורסי תשתית וקורסי בחירה בתחומי ידע שונים כמו: ניהול השיווק, ניהול מבוסס נתונים, ניהול אסטרטגי מתקדם, מימון, התנהגות ארגונית, משפט עסקי, ניתוח דוחות כספיים, אתיקה ואחריות חברתית ועוד.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.