לשיחת חינם

תואר הראשון (B.A) במנהל עסקים ותקשורת במתכונת דו-חוגית, פותח על-ידי מיטב המומחים במטרה להקנות ידע רלוונטי, יישומי, ונחוץ, הן למי שמעוניין לנהל בהצלחה ארגונים, הן למי שמעוניין להמשיך ללמוד תארים מתקדמים במגוון רחב של תחומים, והן למי שכבר מבין שהבסיס ליזמות וחדשנות מקורו בסינרגיה של תחומי ידע.

ראש החוג
מתכונת לימודים

היברידי- מסלול בוקר

*הענקת התואר מותנית באישור המועצה להשכלה גבוהה

משך התוכנית

שלוש שנים (כולל סמסטר קיץ)

מועדי התחלה

אוקטובר 2023

מה לומדים בתואר?

במסגרת התוכנית ילמדו הסטודנטים שלל כלים ומיומנויות, וירכשו ידע נרחב במתכונת דו-חוגית, אשר ישמשו אותם בבנית היסודות האיתנים והמצמיחים, ליצירת הקריירה בתחום בו יבחרו להתמקד. בין היתר, ילמדו התחומים המרתקים הבאים: שיווק, מימון וחשבונאות, גישות לפיתוח חשיבה יצירתית בתקשורת, כלכלה, תקשורץ המונים, פיתוח וקידום תוכן, פסיכולוגיה, אסטרטגיה בניהול תקשורת, יזמות, ניהול, ניתוח מידע עסקי ממוחשב ועוד. 

peres plus magazine - לימודי תעודה מתקדמים בשילוב עם התואר

הרשתות החברתיות כאן כדי להישאר. בשנים האחרונות הן הופכות לפלטפורמות שאליהן מסיטים מותגים את רוב תקציבי השיווק שלהם וההזדמנויות גדלות בהתאם. 

הקורסים שילמדו בתעודה זו יעניקו לכם את כל הכלים כדי להיות מומחים בתחום: פיתוח וקידום תוכן- אחד מחמשת המקצועות המבוקשים ביותר לשנים הקרובות הוא יוצרי תוכן ברשתות החברתיות. בסדנה תלמדו כיצד מייצרים תוכן לפלטפורמות השונות וכיצד מפתחים שפה משלכם ובידול בעולם בו כולם רוצים להיות משפיענים. סדנת פודקאסט- המדיום התקשורתי הצומח ביותר בעולם הוא גם המסקרן ביותר. בואו ללמוד איך מייצרים פודקאסט שכולם ירצו לשמוע

מאז מדורת השבט, סביבה ישבו כולם ושמעו סיפורים, ועד הפרסומת האחרונה של נייקי- כולנו מרותקים לסיפורים הטובים באמת.

בואו ללמוד כיצד לספר נכון את הסיפור שלכם, בדרך שתקדם את דרכם המקצועית. בתעודה זו תקבלו את הכלים שיעזרו לכם להטות את דעת הקהל לכיוון מחשבה כזה או אחר, להציג מצגות למשקיעים, לבנות סיפור מותג ועוד. הקורסים שילמדו בתעודה כוללים: תקשורת שכנועית, סדנת סטוריטלינג וסדנת פיתוח מיומנויות תקשורתית.

 

כמו כל דבר שמנוהל היטב, גם בתקשורת נכונה, צריך לדעת לתכנן תהליכים מראש, ולהיות מוכנים להגיב לכל תרחיש סביר. 

בואו ללמוד כיצד לנהל משברים תקשורתיים ולקבל את הכלים לבניית אסטרטגיה תקשורתית שתשרת את המותג שלכם נכונה. כמו כן, תעמיקו בתחום התקשורת והפסיכולוגיה החברתית. תחום חדש ומרתק המסביר את המדע שמאחורי קבלת החלטות שלנו כקבוצה.

עולם השיווק עבר בעשורים האחרונים מהפכה כאשר חלק גדול מהפעילות השיווקית ומאמצי המכירה עבר מאמצעי המדיה המסחריים (רדיו/טלוויזיה/עיתונות) לאינטרנט ולרשתות החברתיות.

הביקוש הרב לאנשי דיגיטל מיומנים ומקצועיים שיוכלו להשתלב בתפקידי מפתח בתעשייה רק הולך וגובר. מסלול השיווק הדיגיטלי מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי רחב בעולם המושגים של השיווק הדיגיטלי הדינמי. בנוסף, התכנית תספק לסטודנטים כלים פרקטיים בבנייה וקידום אתרים וכן בפיתוח של תכנית שיווקית מותאמת לדיגיטל ולרשתות חברתיות. בוגרי התכנית יוכלו להשתלב בתחום מבוקש ודינמי זה.

מה עושים עם התואר?

הידע, הכלים, והמיומנויות אשר נרכשים במסגרת תכנית הלימוד, פותחים בפני הסטודנטים מגוון רב של דלתות לצמיחה אישית ולהתפתחות בקריירה. בוגרי התכנית מגיעים עם ערך מוסף ויוכלו להשתלב במגוון משרות מבוקשות, לרכוש תארים מתקדמים בשלל תחומים, ולהקים ולנהל עסק עצמאי מכל סוג.

סטודנטים ובוגרים מספרים

הלימודים בפרס הם חוויה מדהימה, מעבר למסלול התואר הרגיל מוצעות כ"כ הרבה סדנאות ותוכן מעשיר. לקחתי חלק בתכנית ההתמחות של האקריו, ובה קיבלתי ידע רלוונטי לשוק העבודה, בזכות הלימודים הצלחתי למצוא עבודה בתחום כבר במהלך התואר.

נופר תשובה - בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים, המרכז האקדמי פרס

נופר תשובה

בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים

מנהלת אוטומציה, UM Digital

זמינה לכם לכל שאלה

תכנית הלימודים נתנה לי אפשרות לשלב לימודי תואר ראשון במנהל עסקים עם עבודה, חברים ופנאי. המרצים וצוות המכללה הם הטובים בתחומם.

דניאל ביטון - בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים, המרכז האקדמי פרס

דניאל ביטון

בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים

מנכ"לית משותפת, E.D.I Energy

תואר פלוס נתן לי ראייה רחבה על התחום שלי ויתרון בשוק העבודה על פני מועמדים אחרים.

ניצן לוין - בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים, המרכז האקדמי פרס

ניצן לוין

בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים

מנהלת שיווק פנים ומיתוג מעסיק, סומך חייקין KPMG

לכל הסיפורים
אייקון תנאי קבלה

תנאי קבלה לתואר ראשון דו חוגי במנהל עסקים ותקשורת

יתקבלו לתכנית מועמדים העונים על התנאים הבאים:

• ממוצע בגרות 90 ומעלה – קבלה אוטומטית בסטטוס לימודים מן המניין.
• ממוצע בגרות בין 83 ל- 89 – קבלה על תנאי, מעבר לשנה ב’ מותנה בממוצע ציונים 75 לפחות בסמסמטר א’.
• מועמדים ללא תעודת בגרות, מעל גיל 30 – קבלה לאחר מעבר מכינה לבני 30+.

בעת ההרשמה על המועמד/ת להגיש את המסמכים הנ”ל:

  • תעודת בגרות ישראלית או לחלופין אישור שקילות לתעודת בגרות מהמחלקה להארכת תארים ודיפלומות ממשרד החינוך
  • ספח מבחן פסיכומטרי
  • טופסי רישום מלאים
  • צילום תעודת זהות כולל ספח
  • שתי תמונות פספורט
  • שכר הלימוד לתואר ראשון

שאלות ותשובות

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.