לשיחת חינם

תואר הראשון (B.A) במנהל עסקים ותקשורת במתכונת דו-חוגית, פותח על-ידי מיטב המומחים במטרה להקנות ידע רלוונטי, יישומי, ונחוץ, הן למי שמעוניין לנהל בהצלחה ארגונים, הן למי שמעוניין להמשיך ללמוד תארים מתקדמים במגוון רחב של תחומים, והן למי שכבר מבין שהבסיס ליזמות וחדשנות מקורו בסינרגיה של תחומי ידע.

ד"ר גלעד אקסלרד - ראש החוג דו-חוגי במרכז האקדמי פרס
ראש החוג
מתכונת לימודים

היברידי- מסלול בוקר

*הענקת התואר מותנית באישור המועצה להשכלה גבוהה

משך התוכנית

שלוש שנים (כולל סמסטר קיץ)

מועדי התחלה

אוקטובר 2024

מה לומדים בתואר?

במסגרת התוכנית ילמדו הסטודנטים שלל כלים ומיומנויות, וירכשו ידע נרחב במתכונת דו-חוגית, אשר ישמשו אותם בבנית היסודות האיתנים והמצמיחים, ליצירת הקריירה בתחום בו יבחרו להתמקד. בין היתר, ילמדו התחומים המרתקים הבאים: שיווק, מימון וחשבונאות, גישות לפיתוח חשיבה יצירתית בתקשורת, כלכלה, תקשורת המונים, פיתוח וקידום תוכן, פסיכולוגיה, אסטרטגיה בניהול תקשורת, יזמות, ניהול, ניתוח מידע עסקי ממוחשב ועוד. 

לימודי תואר ראשון דו חוגי במנהל עסקים ותקשורת ללא פסיכומטרי

במרכז האקדמי פרס תוכלו להתקבל ללימודים בתואר ראשון דו חוגי מנהל עסקים ותקשורת ללא צורך במבחן פסיכומטרי ולהנות גם מתואר ראשון וגם תעודות תואר פלוס שיתנו יתרון בשוק העבודה. 

הקבלה ללימודים תינתן למועמדים:

 • בעלי ממוצע בגרות 95 ומעלה או ממוצע בגרות בין 85-95 עם תנאי מעבר לשנה ב’ מותנה בממוצע ציונים של 70 לפחות.
 • מתעניינים מעל גיל 30 עם בגרות מלאה.
 • מתעניינים מעל גיל 30 ללא תעודת בגרות לאחר מעבר מכינה. 

למידע נוסף 

peres plus magazine - לימודי תעודה מתקדמים בשילוב עם התואר

הרשתות החברתיות כאן כדי להישאר. בשנים האחרונות הן הופכות לפלטפורמות שאליהן מסיטים מותגים את רוב תקציבי השיווק שלהם וההזדמנויות גדלות בהתאם. 

קראו עוד

מאז מדורת השבט, סביבה ישבו כולם ושמעו סיפורים, ועד הפרסומת האחרונה של נייקי - כולנו מרותקים לסיפורים הטובים באמת.

קראו עוד

הקורס 'אסטרטגיות בניהול תקשורת' הינו קורס מתקדם שמטרתו להקנות את החשיבה, הכלים והמיומנויות לגיבושה וליישומה של אסטרטגיית תקשורת.

קראו עוד

מה עושים עם התואר?

הידע, הכלים, והמיומנויות אשר נרכשים במסגרת תכנית הלימוד, פותחים בפני הסטודנטים מגוון רב של דלתות לצמיחה אישית ולהתפתחות בקריירה. בוגרי התכנית מגיעים עם ערך מוסף ויוכלו להשתלב במגוון משרות מבוקשות, לרכוש תארים מתקדמים בשלל תחומים, ולהקים ולנהל עסק עצמאי מכל סוג.

סטודנטים ובוגרים מספרים

הלימודים בפרס הם חוויה מדהימה, מעבר למסלול התואר הרגיל מוצעות כ"כ הרבה סדנאות ותוכן מעשיר. לקחתי חלק בתכנית ההתמחות של האקריו, ובה קיבלתי ידע רלוונטי לשוק העבודה, בזכות הלימודים הצלחתי למצוא עבודה בתחום כבר במהלך התואר.

testimonial נופר תשובה

נופר תשובה - בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים, המרכז האקדמי פרס

נופר תשובה

בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים

מנהלת אוטומציה, UM Digital

זמינה לכם לכל שאלה

תכנית הלימודים נתנה לי אפשרות לשלב לימודי תואר ראשון במנהל עסקים עם עבודה, חברים ופנאי. המרצים וצוות המכללה הם הטובים בתחומם.

testimonial דניאל ביטון

דניאל ביטון - בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים, המרכז האקדמי פרס

דניאל ביטון

בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים

מנכ"לית משותפת, E.D.I Energy

תואר פלוס נתן לי ראייה רחבה על התחום שלי ויתרון בשוק העבודה על פני מועמדים אחרים.

testimonial ניצן לוין

ניצן לוין - בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים, המרכז האקדמי פרס

ניצן לוין

בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים

מנהלת שיווק פנים ומיתוג מעסיק, סומך חייקין KPMG

לכל הסיפורים
אייקון תנאי קבלה

תנאי קבלה לתואר ראשון דו חוגי במנהל עסקים ותקשורת

יתקבלו לתכנית מועמדים העונים על התנאים הבאים:

 • ממוצע בגרות 90 ומעלה – קבלה אוטומטית בסטטוס לימודים מן המניין.
 • ממוצע בגרות בין 83 ל- 89 – קבלה על תנאי, מעבר לשנה ב’ מותנה בממוצע ציונים 75 לפחות בסמסטר א’.
 • מועמדים ללא תעודת בגרות, מעל גיל 30 – קבלה לאחר מעבר מכינה לבני 30+.

בעת ההרשמה על המועמד/ת להגיש את המסמכים הנ”ל:

 • תעודת בגרות ישראלית או לחלופין אישור שקילות לתעודת בגרות מהמחלקה להארכת תארים ודיפלומות ממשרד החינוך
 • ספח מבחן פסיכומטרי
 • טופסי רישום מלאים
 • צילום תעודת זהות כולל ספח
 • שתי תמונות פספורט
 • שכר הלימוד לתואר ראשון

שאלות ותשובות

הלימודים במסלול בוקר ואורכים 3 שנים. 

תנאי הקבלה לתואר הדו-חוגי במנהל עסקים ותקשורת הם: ממוצע בגרות 90 ומעלה ניתן לקבל גם מועמדים עם ממוצע בגרות בין 83 ל- 89 – קבלה על תנאי, מעבר לשנה ב’ מותנה בממוצע ציונים 75 לפחות בסמסטר א’. ומועמדים ללא תעודת בגרות, מעל גיל 30 – קבלה לאחר מעבר מכינה לבני 30+.

הסטודנטים ילמדו את מקצועות הבסיס של מנהל עסקים בקורסים כמו מימון, שיווק, כלכלה, משאבי אנוש, פסיכולוגיה וכד’,  בשילוב עם לימודי תקשורת דיגיטלית מתקדמים בקורסים כגון: גישות לפיתוח חשיבה יצירתית בתקשורת, תקשורת המונים, פיתוח וקידום תוכן, , אסטרטגיה בניהול תקשורת, יזמות ועוד.

התואר מקנה ידע שיווקי ותקשורתי רלוונטי לכל תחום, בתור עובדים עצמאיים תרכשו כלים שיעזרו לכם לקדם את העסק שלכם ואת עצמכם, הלימודים יקנו לכם יכולות ראייה רחבה ויעזור לכם לגשת לתת מודע של הלקוחות שלכם ולגרום להם להתעניין ולרכוש את המוצר/השירות שאתם משווקים. 

התואר מתאים לסטודנטים המעוניינים להתקדם לתפקידי ניהול בארגונים שלהם ביחד עם ידע של תקשורת שיווקית, בין התפקידים השונים הבוגרים יוכלו לעבוד בתחומי השיווק, הפרסום, לבצע פודקאסטים, ולעבוד בתחומי קידום התוכן ועולם הפרסום בישראל ובעולם. 

הלימודים במתכונת היברידית, לסטודנט יש את היכולת לבחור האם להגיע ללמוד באופן פרונטלי בקמפוס או ללמוד מכל מקום באמצעות אפליקציית ה-ZOOM בכל מקרה כל השיעורים מוקלטים ומאפשרים צפייה חוזרת. 

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.