לשיחת חינם

מסלול החברות- תואר ראשון במנהל מערכות בריאות

תכנית לימודים חדשנית בליווי בכירי החברות המובילות במשק, המעניקה ידע מעשי וכלים אמיתיים שיגרמו לכם להתאהב בקריירה שלכם.

בואו ללמוד מהחברות המובילות במשק ולקבל יתרון משמעותי בשוק העבודה!

במסגרת כל קורס

 • ירצו מנהלי המחלקות השונות בחברה
 • יתבצע סיור במשרדי החברה
 • תבוצע עבודה מעשית שמטרתה התמודדות עם אתגר קיים של החברה
 • תוענק תעודה מטעם החברה והמרכז האקדמי פרס

מטרות התוכנית

 • להכיר את בעלי התפקידים בחברות המובילות במשק
 • להעניק לכם ידע מעשי וכלים אמיתיים לקראת הקריירה
 • לחשוף בפניכם את הצדדים הזוהרים של המקצוע וגם את הצדדים
  האפורים
 • לפתוח לכם את הראש, לתת לכם השראה, לעזור לכם לסמן
  מטרה ולהסתער עליה

הארגונים המשתתפים בתוכנית

לוגו המרכז הרפואי קפלן - יש על מי לסמוך

ניהול בית חולים

המרכז הרפואי קפלן הינו מרכז מצוינות המשלב איכות מקצועית, חדשנות וטיפול אישי, אנושי ומסור. המרכז הרפואי מתגאה במתן שירות רפואי איכותי במגוון תחומים, בהם: חטיבת נשים ומיילדות, מערך קרדיולוגי, מחלקת אף, אוזן וגרון, מחלקת עיניים, מחלקת אורטופדיה, מחלקת אורולוגיה, מרכז רפואי לילדים, מכון לבריאות השד ועוד. במקביל לפעילות הקלינית הענפה, מתבצעת בין כותלי המרכז הרפואי פעילות מחקרית, בשיתוף פעולה עם מרכזי אקדמיה ומחקר בארץ ובעולם. המרכז שייך לקבוצת כללית והוא משרת אוכלוסייה של כמיליון תושבים.

הקורס ייקח אתכם למסע מעמיק באתגרים שבניהול בית חולים, וזאת על ידי בכירים העומדים בראש בית החולים קפלן. כך תוכלו לשמוע היישר מהשטח, בצורה בלתי אמצעית וחווייתית, על ההתנהלות השוטפת והפעולות הנדרשות בכדי לנהל בית חולים בישראל בכלל ואת קפלן בפרט.

לוגו קופת חולים כללית

ניהול שירותי בריאות

כללית היא ארגון הבריאות הגדול והמתקדם בישראל. הוא מעניק שירותים רפואיים לכ־ 4.5 מיליון לקוחות. מאז שהוקמה, לפני יותר מ־ 100 שנה, כללית היא חוד החנית של מערכת הבריאות בישראל. היא כזו בזכות איכות השירותים הרפואיים, הובלה בתחום החדשנות והעלאת המודעות לחשיבותם של הרגלים בריאים.

בקורס "ניהול מחוז בשירותי בריאות כללית" נסקור את מערכת הבריאות בישראל, ואת האתגרים וההזדמנויות של המערכת ככלל ושל שרותי בריאות כללית בפרט. הקורס יועבר על ידי מנהלים בצוות מחוז המרכז בשירותי בריאות כללית. כך תוכלו להיחשף בצורה ישירה לאתגרים ולהתמודדויות עימן קופת החולים הגדולה בישראל מתמודדת.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.