לשיחת חינם

תואר פלוס בסדנא למנהלים- מנהיגות בארגון

מה תלמדו במסגרת הקורס

בעולם העסקי העכשווי ביצועים סבירים בלבד אינם מספיקים עוד. ארגונים זקוקים למנהלים שהם מנהיגים! מחקרים מראים שהוספת המרכיב המנהיגותי לניהול מעלה בצורה ניכרת את ביצועי הפרט והארגון. הקורס יעסוק בהתנהגויות מנהיגותיות אפקטיביות המביאות את העובדים למוטיבציה ולביצועים גבוהים, ונועד להקנות לסטודנטים ידע ומיומנויות להפעלת מנהיגות אפקטיבית בארגונים.

הקורס ייצא מהתיאוריות הקלאסיות אל תיאוריות חדשניות למנהיגות ויעסוק בהיבטים שונים של תופעת המנהיגות על מרכיביה: המנהיגים, המונהגים והמצב בו מתרחשת המנהיגות, תוך סקירת פרקטיקות מנהיגותיות שנמצאו כבעלות השפעה על ביצועי הפרט והארגון. בקורס יוצגו תיאוריות מרכזיות על מנהיגות, הסוגיות המחקריות הבולטות בחקר מנהיגות, ומחקרים אמפיריים אשר בוחנים את תופעת המנהיגות, בליווי כלים מעשיים להעלאת אפקטיביות המנהיגות.

עם סיום הקורס בהצלחה יוכל הסטודנט:

  • להבין את ההבדל בין ניהול למנהיגות.
  • להכיר גישות שונות לחקר המנהיגות.
  • לדעת מהי מנהיגות אפקטיבית, וכיצד היא פועלת.
  • ליישם כלים מנהיגותיים הנגזרים מהגישות השונות.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.