לשיחת חינם

תואר פלוס באלימות נגד נשים

מה תלמדו במסגרת התעודה

מטרתו של הקורס הנה להפגיש את הסטודנטים עם סוגיות פסיכו-נפשיות, חברתיות ותרבותיות הנוגעות לתופעת האלימות נגד נשים, בדגש על נשים מוכות. יוצגו מודלים, תיאוריות והסברים מקיפים על מאפייניה של התופעה, החל מתהליך ההבניה של התופעה של אלימות נגד שנים כבעיה חברתית, דרך התחקות אחר גורמים אינטגרטיביים (תרבותיים, חברתיים, משפחתיים, זוגיים ואישיים) המסבירים את התופעה, הלכידות של נשים במעגל הויקטימולוגי, רצח נשים ועד לסוגיות התערבותיות וטיפוליות בגברים ובנשים מוכות. החומר התיאורטי יומחש גם באמצעות קיום דיונים, צפיה בסרטים והצגה של נושאים אקטואליים.

עם סיום הקורס בהצלחה יוכל הסטודנט:

  • להבין טוב יותר את עולמן הפסיכולוגי של נשים מוכות, לרבות מדוע אינן עוזבות.
  • להתוודע לסוגי התערבויות/טיפול שקיימים בתחום זה.
  • להבין ולנתח סוגיות אקטואליות, כדוגמת רצח נשים בצורה מדויקת יותר.
  • להגביר את המודעות לסוגיות חברתיות מגדריות על מעמדן של נשים בחברה/בתרבות/במשפחה.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.