לשיחת חינם

תואר פלוס בייעוץ אישי ופיתוח מנהלים ב'

מה תלמדו במסגרת התעודה

זהו קורס המשך לקורס “סדנא בייעוץ אישי ופיתוח מנהלים”. בקורס יתנסו הסטודנטים הן בתפקיד היועץ והן בתפקיד הנועץ (הלקוח), יתנסו בדילמות אימוניות ויתרגלו את השיחה האימונית על היבטיה השונים. כמו כן ילמדו נושאים מתקדמים מעולם האימון. כל שיעור יכלול רכיב תיאורטי ורכיב יישומי בו ידרשו הסטודנטים לתרגם למעשה את הידע התיאורטי אליו נחשפו. השיעורים יתחלקו להרצאות בהשתתפות כל הכיתה, ולהתנסות מעשית וסדנאית בהדרכת המרצה.

קורס זה מיועד לסטודנטים שסיימו בהצלחה את הקורס: יעוץ אישי למנהלים, סדנה זו תעניק לסטודנטים ידע וכלים בתחום האימון האישי והייעוץ למנהלים כבסיס לפיתוח מקצועי ואישי של מנהלים. קורס זה הינו הראשון מתוך שני קורסים במקבץ הלימודים בנושא.

בסיום הסדנא בהצלחה הסטודנטים יהיו בעלי יכולת:

  • להבין וליישם תיאוריות וטכניקות מהגישות הקוגנטיבית-התנהגותית והממוקדת בתוצאות.
  • ליישם את הטכניקות הנלמדות על מגוון סוגיות אימוניות.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.