לשיחת חינם

תואר פלוס בניהול שונות והכלה בארגונים

מה תלמדו במסגרת התעודה

במסגרת הקורס נשתמש בפרספקטיבות פסיכולוגיות וסוציולוגיות על מנת לבחון לעומק תופעות הקשורות בהתמודדות ארגונית וניהולית עם שונות, הדרה והכללה בעולם העבודה המשתנה. במסגרת הלמידה נכיר את האתגרים המרכזיים בניהול הון אנושי רב-תרבותי ומגוון בדגש על מגדר, גיל, מוצא, דת ולאום. במקביל, נבחן כיצד רצוי להוביל את אסטרטגיית ניהול משאבי האנוש על מנת לקדם שונות. במהלך הקורס נתנסה בתרגילים הממחישים את התופעות הנידונות ונכיר פתרונות אפשריים לקידום סביבה שיוויונית ומכבדת מיגדרית. בנוסף נפגוש מרצים/ות אורחות/ים מהשדה.

עם סיום הקורס יוכלו הסטודנטים/יות:

  • להבין מהי שונות והכללה ארגונית (Diversity & Inclusion) ומדוע ניהול שונות הוא אתגר ניהולי מרכזי בימינו.
  • להכיר את הקשרים שבין שונות ארגונית ובין תוצרים עסקיים וארגוניים.
  • להבין סיבות פסיכולוגיות וסוציולוגיות לחסמים בניהול תרבות שויוניות ומכלילה בארגונים.
  • לזהות ולנתח את האתגרים ביצירת שונות ארגונית בשלבי תכנון, גיוס ומיון כוח אדם בארגון.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.