לשיחת חינם

תואר פלוס בפיתוח תוכן דיגיטלי- כלים ושיטות

מה תלמדו במסגרת התעודה

עולם התוכן הדיגיטלי עבר מהפך דרמטי בעשור האחרון. יחידות התוכן התקצרו, תוכן רב עבר לוידאו ולמסרים מהירים ברשתות החברתיות, ולויזואל תפקיד מרכזי. תמורות אלה משפיעות מאוד על האופן שבו ארגון מתקשר עם העובדים והעובדות שלו, הן במסגרת תהליכי למידה והן כחלק מתהליכי פיתוח ארגוני ותקשורת פנים ארגונית. 

קורס זה כולל: מפגשים מקוונים, למידה דיגיטלית עצמאית, התנסות בכתיבה והפקה של תוכן דיגיטלי. קורס זה יעסוק במאפייני הלמידה הדיגיטלית ב– 2022. נלמד כיצד להשתמש בתוכן דיגיטלי ככלי ללמידה מרחוק, לחיזוק חווית למידה בכיתה, להעברת מסרים, התעדכנות והתפתחות, או לניהול שינוי ארגוני. במסגרת הקורס יפתחו הלומדים והלומדות תוצרי תוכן דיגיטלי.

עם סיום הקורס בהצלחה יוכל הסטודנט:

  • לדעת לזהות צרכים לימודיים בארגונים, בדגש על פתרונות דיגיטליים.
  • להסביר את יתרונות סוגי פתרונות דיגיטלייים שונים.
  • לדעת מהם עקרונות הפיתוח של יצירת יחידת תוכן דיגיטלית אפקטיבית.
  • לדעת לזקק ולהציג מידע בצורה אפקטיבית על מנת למנוע עומס קוגנטיבי.
  • להכיר כלים טכנולוגיים להעברת תוכן דיגיטלי ולזהות מתי ובאילו כלים להשתמש על מנת להניע שינוי בארגון.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.