לשיחת חינם

המרכז האקדמי פרס פתח מרכז לימוד מקומי ב"קמפוס נבון” ברמלה .

מסלול מקוצר במנהל מערכות בריאות של שנתיים בלבד ויש לכם תואר ראשון נחשק!

בקמפוס נבון ניתנים קורסים המזכים בנקודות זכות אקדמיות ללימודי תואר ראשון במנהל מערכות בריאות במרכז האקדמי פרס, באופן פרטני ועל פי כללי הכרה בלימודים קודמים.

 

מתכונת הלימודים-

סמסטרים- 6 סמסטרים (כולל סמסטר קיץ)

ימים-א', ה, ו' 

שעות- 20:00-8:00 

צורת למידה- היברידי (ימי ה'- פרונטלי/היברידי). שנה א'- לימודים בקמפוס נבון ברמלה שנה ב'- לימודים במרכז האקדמי פרס ברחובות. 

 

על "קמפוס נבון"-

קמפוס נבון ממוקם ברמלה . לרשות התלמידים במרכז הלימוד המקומי יעמדו כיתות לימוד חדישות וכיתות מחשבים, שיוכלו לשמש את הרוצים בכך עבור הלימודים המקוונים.

עכשיו תוכלו ללמוד קרוב לבית, עם כל היתרונות של המרכז האקדמי פרס- מרצים איכותיים, ליווי פרטני וטכנולוגיות למידה מקוונות ומתקדמות.

מלגות-

מלגה ע"ס 4,000 ₪ לנרשמים לקמפוס "נבון" ברמלה –  לנרשמים למחזור אוקטובר הקרוב (מחזור תשפ"ד).

המלגה תינתן בשנה השנייה ללימודים (בכפוף לקבלה) ולתושבי כל הערים.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.